menu
Moje Kontokoszykszukaj
nasze sklepy: Warszawa, Katowice
Skagerak - akcesoria do salonu

akcesoria do salonu

Skagerak - akcesoria kuchenne

akcesoria kuchenne

Skagerak - akcesoria ogrodowe

akcesoria ogrodowe

Ballare

Ballare

Columbus

Columbus

Skagerak - skrzynki Dania

Dania

Skagerak - dekoracje świąteczne

dekoracje świąteczne

Drachmann

Drachmann

Skagerak - akcesoria do garderoby

garderoba

Skagerak - koce i poduszki

koce i poduszki

Skagerak - akcesoria do jadalni Nordic

Nordic

Regatta

Regatta

Selandia

Selandia

St. Thomas

St. Thomas

Tradition

Tradition

Vendia

Vendia

Virkelyst

Virkelyst


nowości Skagerak

Z posiłkiem na świeżym powietrzu nieodłącznie kojarzą się steki z grilla, miska pełna świeżej sałaty z sezonowych warzyw czy makaron z pesto własnoręcznie utartym w moździerzu. W zaserwowaniu tych i innych letnich potraw pomogą akcesoria marki Skagerak uzupełniające serię Nordic.

Bez względu na to czy dysponujesz osobną garderobą, czy musisz się zadowolić wąskim przedpokojem – marka Skagerak ma dla Ciebie funkcjonalne wieszaki. Wykonane z wysokiej jakości materiałów, charakteryzujące się dobrym, oszczędnym designem, wykorzystujące sprytne rozwiązania – świetnie sprawdzą się do przechowywania ubrań.

Duńska marka Skagerak stawia na drewno w kuchni. Akcesoria wykonane z tego materiału są trwałe i estetyczne – posłużą swym użytkownikom wiele lat i pomogą zbudować przytulną atmosferę w kuchennym wnętrzu.

bestsellery Skagerak

Skagerak - Pantry - deska do krojenia i serwowania - wymiary: 43 x 25 cm

Skagerak - Pantry - deska do krojenia i serwowania

wymiary: 43 × 25 cm

428,00 zł

Skagerak - Cutting Board - deska do krojenia - wymiary: 56 x 35 cm

Skagerak - Cutting Board - deska do krojenia

wymiary: 56 × 35 cm

925,00 zł

Skagerak - Nordic - dzbanek do herbaty - pojemność: 1,0 l

Skagerak - Nordic - dzbanek do herbaty

pojemność: 1,0 l

581,00 zł

Skagerak - Nordic - miska - średnica: 24 cm

Skagerak - Nordic - miska

średnica: 24 cm

311,00 zł

Skagerak - Fulla - pojemnik na sól - średnica: 10,5 cm

Skagerak - Fulla - pojemnik na sól

średnica: 10,5 cm

203,00 zł

Skagerak - Nordic - taca okrągła - średnica: 30 cm

Skagerak - Nordic - taca okrągła

średnica: 30 cm

460,00 zł

Skagerak - Iota - pled - wymiary: 130 x 190 cm

Skagerak - Iota - pled

wymiary: 130 × 190 cm

1111,00 zł

Skagerak - Nordic - taca okrągła - średnica: 45 cm

Skagerak - Nordic - taca okrągła

średnica: 45 cm

814,00 zł

Skagerak - Nordic - moździerz - średnica: 10,5 cm

Skagerak - Nordic - moździerz

średnica: 10,5 cm

311,00 zł

Skagerak - Nordic - sztućce do sałaty - długość: 34,5 cm

Skagerak - Nordic - sztućce do sałaty

długość: 34,5 cm

338,00 zł


Skagerak to rodzinna, duńska firma, której linia stylistyczna nawiązuje do klasycznego, skandynawskiego designu. Celem marki jest tworzenie produktów, które charakteryzują się nie tylko ponadczasową estetyką, lecz także wyjątkową trwałością – mają zbierać wspomnienia i służyć kilku pokoleniom.

Skagerak wyróżnia się na rynku bogatą gamą mebli ogrodowych, których wzory odwołują się zarówno do klasycznych jak i zupełnie nowoczesnych gustów. Najstarszą i najbardziej rozpoznawalną spośród wszystkich serii jest kolekcja Drachmann, której nazwa wywodzi się od duńskiego poety i malarza naturalistycznego. Kształt ławek i krzeseł ogrodowych nawiązuje do jednego z jego obrazów. Model zyskał już miano klasycznego, dzięki czemu niezmiennie cieszy kolejne pokolenia użytkowników, jako symbol lata spędzonego w ogrodzie. Z czasem seria została uzupełniona o inne meble, utrzymane w tej samej stylistyce.

Odwołania do duńskiej kultury idą w parze z tymi, dotyczącymi geografii. Linia Ocean została zainspirowana rodzimym klimatem: surowo zarysowanymi wybrzeżami oraz otaczającymi półwysep morzami. Połączenie szarości, bieli i brązów – towarzyszące duńskiej linii brzegowej – zostało przeniesione na serię mebli, charakteryzujących się oszczędną formą oraz wszechstronnym zastosowaniem.

W kolekcji Virkelyst natomiast zreinterpretowano propozycje słynnej, duńskiej szkoły designu z lat 50. XX wieku. W centrum zainteresowania postawiono minimalizm i funkcjonalność, uzupełnione ciepłymi brązami drewna oraz przyjaznymi materiałami.

Skagerak nie ogranicza się jedynie do ogrodów i werand, tworzy również propozycje kierowane do wnętrza domów. Doskonały przykład stanowi seria Georg, wyraźnie związana z rustykalną stylistyką dawnej, nordyckiej prowincji. Składają się na nią przyjazne, naturalne materiały: dębowe drewno, wełna i skóra, dzięki czemu każdy z elementów reinterpretuje pierwotny minimalizm dostosowując go współczesnego, duńskiego designu.

W podobnym tonie utrzymano kolekcję Nomad, która sprawia wrażenie zbudowanej szybko i niedbale, na chwilę. Za sprawą tej konwencji osiągnięto przezroczystą, minimalistyczną formę, nie zakłócającą funkcji przedmiotu. Jeśli piękno tkwi w prostocie, to Nomad najlepiej tę tendencję obrazuje.

Na meble i akcesoria Cutter na długo przyciągają uwagę. Zostały zmontowane z wielu, cienkich drewienek, co ściśle koresponduje z nazwą. Koncepcja przyciąga wzrok na długo a zastosowane materiały zmieniają się wraz z eksploatacją, nabierając charakteru.

Domowe propozycje dopełnia zarówno seria porcelanowych, przysadzistych naczyń Nordic, akcesoriów do przechowywania Fulla, modułów i przyborów kuchennych Pantry oraz terakotowych donic Edge. Bogata gama produktów marki Skagerak zawiera meble, akcesoria drewniane, naczynia, ozdoby czy tekstylia, spośród których każdy znajdzie coś dla siebie.


inspiracje i ciekawostki z naszego bloga

bądź na bieżąco

otrzymuj naszą gazetkę z informacjami o nowościach i promocjach

Moje Konto
zaloguj mnie
nowe konto|przechowalnia||pomoc