menu
Moje Kontokoszykszukaj
nasze sklepy: Warszawa, Katowice
Skagerak - akcesoria do salonu

akcesoria do salonu

Skagerak - akcesoria kuchenne

akcesoria kuchenne

Ballare

Ballare

Columbus

Columbus

Skagerak - dekoracje świąteczne

dekoracje świąteczne

Drachmann

Drachmann

Skagerak - akcesoria do garderoby

garderoba

Skagerak - koce i poduszki

koce i poduszki

Skagerak - akcesoria do jadalni Nordic

Nordic

Regatta

Regatta

Selandia

Selandia

St. Thomas

St. Thomas

Tradition

Tradition

Vendia

Vendia

Virkelyst

Virkelyst


nowości Skagerak

Z posiłkiem na świeżym powietrzu nieodłącznie kojarzą się steki z grilla, miska pełna świeżej sałaty z sezonowych warzyw czy makaron z pesto własnoręcznie utartym w moździerzu. W zaserwowaniu tych i innych letnich potraw pomogą akcesoria marki Skagerak uzupełniające serię Nordic.

Bez względu na to czy dysponujesz osobną garderobą, czy musisz się zadowolić wąskim przedpokojem – marka Skagerak ma dla Ciebie funkcjonalne wieszaki. Wykonane z wysokiej jakości materiałów, charakteryzujące się dobrym, oszczędnym designem, wykorzystujące sprytne rozwiązania – świetnie sprawdzą się do przechowywania ubrań.

Duńska marka Skagerak stawia na drewno w kuchni. Akcesoria wykonane z tego materiału są trwałe i estetyczne – posłużą swym użytkownikom wiele lat i pomogą zbudować przytulną atmosferę w kuchennym wnętrzu.

bestsellery Skagerak

Skagerak - Nordic - sztućce do sałaty - długość: 34,5 cm

Skagerak - Nordic - sztućce do sałaty

długość: 34,5 cm

338,00 zł

Skagerak - Nordic - taca okrągła - średnica: 30 cm

Skagerak - Nordic - taca okrągła

średnica: 30 cm

446,00 zł

Skagerak - Nordic - moździerz - średnica: 10,5 cm

Skagerak - Nordic - moździerz

średnica: 10,5 cm

311,00 zł

Skagerak - Nordic - miska - średnica: 24 cm

Skagerak - Nordic - miska

średnica: 24 cm

297,00 zł

Skagerak - Fulla - pojemnik na sól - średnica: 10,5 cm

Skagerak - Fulla - pojemnik na sól

średnica: 10,5 cm

203,00 zł

Skagerak - Nordic - dzbanek do herbaty - pojemność: 1,0 l

Skagerak - Nordic - dzbanek do herbaty

pojemność: 1,0 l

581,00 zł

Skagerak - Nordic - taca okrągła - średnica: 45 cm

Skagerak - Nordic - taca okrągła

średnica: 45 cm

761,00 zł

Skagerak - Nordic - sztućce do steków - długość: 22,5 cm

Skagerak - Nordic - sztućce do steków

długość: 22,5 cm

176,00 zł

Skagerak - Iota - pled - wymiary: 130 x 190 cm

Skagerak - Iota - pled

wymiary: 130 × 190 cm

1031,00 zł


Skagerak to rodzinna, duńska firma, której linia stylistyczna nawiązuje do klasycznego, skandynawskiego designu. Celem marki jest tworzenie produktów, które charakteryzują się nie tylko ponadczasową estetyką, lecz także wyjątkową trwałością – mają zbierać wspomnienia i służyć kilku pokoleniom.

Skagerak wyróżnia się na rynku bogatą gamą mebli ogrodowych, których wzory odwołują się zarówno do klasycznych jak i zupełnie nowoczesnych gustów. Najstarszą i najbardziej rozpoznawalną spośród wszystkich serii jest kolekcja Drachmann, której nazwa wywodzi się od duńskiego poety i malarza naturalistycznego. Kształt ławek i krzeseł ogrodowych nawiązuje do jednego z jego obrazów. Model zyskał już miano klasycznego, dzięki czemu niezmiennie cieszy kolejne pokolenia użytkowników, jako symbol lata spędzonego w ogrodzie. Z czasem seria została uzupełniona o inne meble, utrzymane w tej samej stylistyce.

Odwołania do duńskiej kultury idą w parze z tymi, dotyczącymi geografii. Linia Ocean została zainspirowana rodzimym klimatem: surowo zarysowanymi wybrzeżami oraz otaczającymi półwysep morzami. Połączenie szarości, bieli i brązów – towarzyszące duńskiej linii brzegowej – zostało przeniesione na serię mebli, charakteryzujących się oszczędną formą oraz wszechstronnym zastosowaniem.

W kolekcji Virkelyst natomiast zreinterpretowano propozycje słynnej, duńskiej szkoły designu z lat 50. XX wieku. W centrum zainteresowania postawiono minimalizm i funkcjonalność, uzupełnione ciepłymi brązami drewna oraz przyjaznymi materiałami.

Skagerak nie ogranicza się jedynie do ogrodów i werand, tworzy również propozycje kierowane do wnętrza domów. Doskonały przykład stanowi seria Georg, wyraźnie związana z rustykalną stylistyką dawnej, nordyckiej prowincji. Składają się na nią przyjazne, naturalne materiały: dębowe drewno, wełna i skóra, dzięki czemu każdy z elementów reinterpretuje pierwotny minimalizm dostosowując go współczesnego, duńskiego designu.

W podobnym tonie utrzymano kolekcję Nomad, która sprawia wrażenie zbudowanej szybko i niedbale, na chwilę. Za sprawą tej konwencji osiągnięto przezroczystą, minimalistyczną formę, nie zakłócającą funkcji przedmiotu. Jeśli piękno tkwi w prostocie, to Nomad najlepiej tę tendencję obrazuje.

Na meble i akcesoria Cutter na długo przyciągają uwagę. Zostały zmontowane z wielu, cienkich drewienek, co ściśle koresponduje z nazwą. Koncepcja przyciąga wzrok na długo a zastosowane materiały zmieniają się wraz z eksploatacją, nabierając charakteru.

Domowe propozycje dopełnia zarówno seria porcelanowych, przysadzistych naczyń Nordic, akcesoriów do przechowywania Fulla, modułów i przyborów kuchennych Pantry oraz terakotowych donic Edge. Bogata gama produktów marki Skagerak zawiera meble, akcesoria drewniane, naczynia, ozdoby czy tekstylia, spośród których każdy znajdzie coś dla siebie.


inspiracje i ciekawostki z naszego bloga

bądź na bieżąco

otrzymuj naszą gazetkę z informacjami o nowościach i promocjach

Moje Konto
zaloguj mnie
nowe konto|przechowalnia||pomoc