menu
Moje Kontokoszykszukaj
nasze sklepy: Warszawa, Katowice
Plastia - Urbalive - kwietniki - wymiary: 50,5 x 38 cm

Plastia - Urbalive - kwietniki

wymiary: 50,5 × 38 cm

329,00 – 349,00 zł

2 wysokości do wyboru
47 cm
77 cm
4 kolory do wyboru
 
 
 
 
pokaż szczegóły
Plastia - Urbalive - kompostownik - wymiary: 50,5 x 38 x 60,5 cm

Plastia - Urbalive - kompostownik

wymiary: 50,5 × 38 × 60,5 cm

599,00 zł

4 kolory do wyboru
 
 
 
 
pokaż szczegóły

Plastia to czeska firma, której celem jest umożliwienie bliskości z naturą każdemu – nawet mieszkańcom miast. Osiąga to poprzez produkcję praktycznych i funkcjonalnych akcesoriów do hodowli roślin. Cechują się one oryginalnym, ale też uniwersalnym designem, dzięki któremu z łatwością odnajdą się w każdym, nawet nowoczesnym wnętrzu.

Założona w 1993 roku rodzinna firma Plastia całą produkcję prowadzi w czeskiej Wysoczynie. Kwietniki, donice i inne produkty projektowane są z myślą o zapracowanych, którzy nie zawsze mają możliwość regularnego zajmowania się kwiatami. Donice same zapewniają roślinom regularne nawadnianie, a akcesoria takie jak kompostowniki ułatwią dostarczanie im potrzebnych wartości odżywczych.

Młodzi designerzy współpracujący z firmą tworzą akcesoria, które szybko staną się integralną częścią wystroju wnętrza. Produkty są dokładnie testowane, co potwierdzają liczne certyfikaty, dzięki czemu mogą mieć Państwo pewność, że sprawdzą się zarówno w domu czy mieszkaniu, jak i na balkonie, tarasie lub w ogrodzie.


inspiracje i ciekawostki z naszego bloga

bądź na bieżąco

otrzymuj naszą gazetkę z informacjami o nowościach i promocjach

Moje Konto
zaloguj mnie
nowe konto|przechowalnia||pomoc