menu
Moje Kontokoszykszukaj
nasze sklepy: Warszawa, Katowice
młynki do pieprzu, soli i innych przypraw Peugeot

młynki do przypraw

akcesoria do wina i innych alkoholi Peugeot

akcesoria barowe


nowości Peugeot

Kolekcja Bali Cast Iron marki Peugeot ożywia tradycyjną ideę „ceremonii smaku” poprzez powrót do materiału o długiej historii jakim jest żeliwo. Małe i smukłe młynki do przypraw z kolekcji Bali zaskakują swoim ciężarem i solidnym wykonaniem, wzmacniając nowymi doświadczeniami tę pozornie prostą czynność jaką jest doprawianie potraw.

Francuski producent Peugeot ma na swoim koncie ponad 200 lat doświadczenia w produkcji akcesoriów codziennego użytku. Na przestrzeni lat uwidocznił się spójny temat tych produktów: celebracja dobrego gustu. W imię dbałości o podniebienia użytkowników wszystkie elementy przechodzą rygorystyczną kontrolę jakości, abyśmy mogli Państwu zaoferować najlepsze narzędzia pozwalające cieszyć się smakiem i aromatem wzbogacających świat kulinarny win i przypraw.

Trudno wyobrazić sobie kuchnię bez soli i pieprzu, a co za tym idzie – bez dobrych młynków do mielenia. Te proponowane przez markę Peugeot cechują się nowoczesnym wzornictwem i wygodą użytkowania. Dożywotnia gwarancja na mechanizm mielący sprawia, że będą towarzyszami posiłków przez lata, pomagając wydobyć smak z każdej potrawy.

Z kolei amatorom degustacji trunków polecamy zestawy do whisky. Odpowiednio wyprofilowane naczynia uwolnią pełnię aromatu alkoholu i pozwolą docenić wszystkie jego walory.


bestsellery Peugeot

Peugeot - Baltaz - korkociąg automatyczny - wymiary: 17 x 5 x 14 cm

Peugeot - Baltaz - korkociąg automatyczny

wymiary: 17 × 5 x 14 cm

331,55 zł

Peugeot - Paris u'Select - młynek do pieprzu - wysokość: 18 cm

Peugeot - Paris u'Select - młynek do pieprzu

wysokość: 18 cm

227,05 zł

Peugeot - Fidji - młynek do pieprzu - wysokość: 20 cm

Peugeot - Fidji - młynek do pieprzu

wysokość: 20 cm

293,55 zł

Peugeot - Vittel - młynek do pieprzu - wysokość: 16 cm

Peugeot - Vittel - młynek do pieprzu

wysokość: 16 cm

198,55 zł

Peugeot - Vittel - młynek do soli - wysokość: 16 cm

Peugeot - Vittel - młynek do soli

wysokość: 16 cm

198,55 zł

Peugeot - Vittel - młynek do pieprzu - wysokość: 23 cm

Peugeot - Vittel - młynek do pieprzu

wysokość: 23 cm

227,05 zł

Peugeot - Fidji - zestaw młynków do pieprzu i soli - wysokość: 15 cm

Peugeot - Fidji - zestaw młynków do pieprzu i soli

wysokość: 15 cm

436,05 zł

Peugeot - Vittel - młynek do soli - wysokość: 23 cm

Peugeot - Vittel - młynek do soli

wysokość: 23 cm

227,05 zł

Peugeot - Fidji - zestaw młynków do pieprzu i soli - wysokość: 12 cm

Peugeot - Fidji - zestaw młynków do pieprzu i soli

wysokość: 12 cm

309,96 zł

szybka wysyłka
Peugeot - Fidji - młynek do soli - wysokość: 20 cm

Peugeot - Fidji - młynek do soli

wysokość: 20 cm

293,55 zł


Istniejąca już od ponad 200 lat francuska firma Peugeot produkuje jedne z najbardziej rozpoznawalnych na świecie młynków do przypraw. Cały proces twórczy, od początkowego projektu po końcowe szlify na ściankach młynków, odbywa się w miejscowości Quingey na wschodzie Francji, skąd następuje eksport do ponad 80 krajów. Duma ze swojego dziedzictwa i przywiązanie do wysokiej jakości sprawiły, że marka otrzymała certyfikat Entreprise du Patrimoine Vivant, przyznawany firmom najgodniej reprezentującym doskonałość francuskiego know-how.

Historia firmy rozpoczęła się w 1810 roku, kiedy bracia Peugeot założyli hutę stali w odziedziczonym młynie. 30 lat później powstał pierwszy produkt kuchenny marki – stalowy młynek do kawy o drewnianej obudowie. W 1874 roku wydany został pierwszy porcelanowy młynek do pieprzu, który następnie pojawił się w wielu rozmaitych wersjach – między innymi wykonanych z drewna, srebra i bakelitu (jednego z pierwszych produkowanych na dużą skalę tworzyw sztucznych). Od tamtej pory oferta marki wciąż się rozszerza wychodząc naprzeciw najbardziej wymagającym smakoszom.

Duma ze swojej historii i pochodzenia to nie jedyna wartość, którą reprezentuje marka Peugeot. Patrzący w przyszłość potomkowie braci Peugeot skupiają się na stylu i innowacji, chcąc jak najlepiej wspierać zarówno profesjonalnych kucharzy, jak i rodzinnych smakoszy na całym świecie. Drewno używane przy wyrobie młynków pochodzi z lasów z certyfikatem PEFC – organizacji promującej zrównoważoną gospodarkę leśną, firma dba więc nie tylko o swoich klientów, ale także o środowisko, w którym żyją.


bądź na bieżąco

otrzymuj naszą gazetkę z informacjami o nowościach i promocjach

Moje Konto
zaloguj mnie
nowe konto|przechowalnia||pomoc