menu
Moje Kontokoszykszukaj
nasze sklepy: Warszawa, Katowice
młynki do pieprzu, soli i innych przypraw Peugeot

młynki do przypraw

akcesoria do wina i innych alkoholi Peugeot

akcesoria barowe


nowości Peugeot

Trudno wyobrazić sobie kuchnię bez soli i pieprzu, a co za tym idzie – bez dobrych młynków do mielenia. Te proponowane przez markę Peugeot cechują się nowoczesnym wzornictwem i wygodą użytkowania. Dożywotnia gwarancja na mechanizm mielący sprawia, że będą towarzyszami posiłków przez lata, pomagając wydobyć smak z każdej potrawy.

Z kolei amatorom degustacji trunków polecamy zestawy do whisky. Odpowiednio wyprofilowane naczynia uwolnią pełnię aromatu alkoholu i pozwolą docenić wszystkie jego walory.

Francuska firma Peugeot dba o osoby o wyrafinowanym guście. Oprócz będących flagowym produktem młynków do przypraw w ofercie marki znajdują się także akcesoria do wina. Francja jest jednym ze światowych liderów w produkcji wina, nic więc dziwnego, że dumni ze swojego pochodzenia projektanci Peugeot skupiają się na najlepszych sposobach cieszenia się tym wyrafinowanym trunkiem.

Francuska marka Peugeot może pochwalić się długą historią: minęło już 145 lat odkąd na rynku pojawił się ich pierwszy młynek do pieprzu. Dziś tradycja w projektowaniu i wytwarzaniu młynków do przypraw stawia firmę Peugeot wśród wiodących producentów branży i pomaga klientom w ponad osiemdziesięciu krajach wydobyć idealny smak z każdej potrawy.


bestsellery Peugeot

Peugeot - Les Impitoyables - zestaw do degustacji whisky - szklanka, podstawka chłodząca i podkładka

Peugeot - Les Impitoyables - zestaw do degustacji whisky

szklanka, podstawka chłodząca i podkładka

209,00 zł

szybka wysyłka
Peugeot - Fidji - młynek do pieprzu - wysokość: 20 cm

Peugeot - Fidji - młynek do pieprzu

wysokość: 20 cm

289,00 zł

Peugeot - Vittel - młynek do soli - wysokość: 23 cm

Peugeot - Vittel - młynek do soli

wysokość: 23 cm

229,00 zł

Peugeot - Vittel - młynek do pieprzu - wysokość: 16 cm

Peugeot - Vittel - młynek do pieprzu

wysokość: 16 cm

189,00 zł

Peugeot - Vittel - młynek do soli - wysokość: 16 cm

Peugeot - Vittel - młynek do soli

wysokość: 16 cm

189,00 zł

Peugeot - Vittel - młynek do pieprzu - wysokość: 23 cm

Peugeot - Vittel - młynek do pieprzu

wysokość: 23 cm

229,00 zł

Peugeot - Fidji - młynek do soli - wysokość: 20 cm

Peugeot - Fidji - młynek do soli

wysokość: 20 cm

289,00 zł

Peugeot - Fidji - zestaw młynków do pieprzu i soli - wysokość: 15 cm

Peugeot - Fidji - zestaw młynków do pieprzu i soli

wysokość: 15 cm

429,00 zł

szybka wysyłka
Peugeot - Fidji - zestaw młynków do pieprzu i soli - wysokość: 12 cm

Peugeot - Fidji - zestaw młynków do pieprzu i soli

wysokość: 12 cm

339,00 zł

Peugeot - Fidji - młynek do soli - wysokość: 15 cm

Peugeot - Fidji - młynek do soli

wysokość: 15 cm

229,00 zł


Istniejąca już od ponad 200 lat francuska firma Peugeot produkuje jedne z najbardziej rozpoznawalnych na świecie młynków do przypraw. Cały proces twórczy, od początkowego projektu po końcowe szlify na ściankach młynków, odbywa się w miejscowości Quingey na wschodzie Francji, skąd następuje eksport do ponad 80 krajów. Duma ze swojego dziedzictwa i przywiązanie do wysokiej jakości sprawiły, że marka otrzymała certyfikat Entreprise du Patrimoine Vivant, przyznawany firmom najgodniej reprezentującym doskonałość francuskiego know-how.

Historia firmy rozpoczęła się w 1810 roku, kiedy bracia Peugeot założyli hutę stali w odziedziczonym młynie. 30 lat później powstał pierwszy produkt kuchenny marki – stalowy młynek do kawy o drewnianej obudowie. W 1874 roku wydany został pierwszy porcelanowy młynek do pieprzu, który następnie pojawił się w wielu rozmaitych wersjach – między innymi wykonanych z drewna, srebra i bakelitu (jednego z pierwszych produkowanych na dużą skalę tworzyw sztucznych). Od tamtej pory oferta marki wciąż się rozszerza wychodząc naprzeciw najbardziej wymagającym smakoszom.

Duma ze swojej historii i pochodzenia to nie jedyna wartość, którą reprezentuje marka Peugeot. Patrzący w przyszłość potomkowie braci Peugeot skupiają się na stylu i innowacji, chcąc jak najlepiej wspierać zarówno profesjonalnych kucharzy, jak i rodzinnych smakoszy na całym świecie. Drewno używane przy wyrobie młynków pochodzi z lasów z certyfikatem PEFC – organizacji promującej zrównoważoną gospodarkę leśną, firma dba więc nie tylko o swoich klientów, ale także o środowisko, w którym żyją.


inspiracje i ciekawostki z naszego bloga

bądź na bieżąco

otrzymuj naszą gazetkę z informacjami o nowościach i promocjach

Moje Konto
zaloguj mnie
nowe konto|przechowalnia||pomoc