menu
Moje Kontokoszykszukaj
nasze sklepy: Warszawa, Katowice
OXO - narzędzia kuchenne

narzędzia kuchenne

OXO - akcesoria do warzyw i owoców

do warzyw i owoców

OXO - pojemniki do przechowywania żywności

przechowywanie

OXO - akcesoria do zachowania porządku w kuchni

porządek w kuchni

OXO - pozostałe akcesoria

pozostałe


nowości OXO

Amerykańska marka OXO to przede wszystkim akcesoria usprawniające czynności kuchenne. Ale należy pamiętać, że choć gotowanie stanowi klucz programu gdy jesteśmy w kuchni, to utrzymanie jej w czystości również jest bardzo ważne. Dlatego producent oferuje gamę pomocników, którzy ułatwią dobrą organizację pracy i zachowanie porządku.

Przygotowywanie posiłków do szkoły i pracy ma wiele zalet, takich jak oszczędność, mniejsze zużycie jednorazowych opakowań, łatwiejsza kontrola swojej diety. Wymaga to jednak trochę pracy, dlatego nie byłoby przyjemnie pozwolić na jej zmarnowanie poprzez rozlanie się sosu w transporcie czy przedwczesne wymieszanie składników. Amerykańska marka OXO oferuje serię pojemników Prep & Go, które umożliwią optymalne zapakowanie wszelkiego rodzaju posiłków.

Przechowywanie żywności z głową nie tylko ułatwia gotowanie, ale także zmniejsza ilość marnowanego jedzenia. Źle przechowywane produkty mogą wysychać, psuć się, tracić swój aromat, przez co jesteśmy zmuszeni je wyrzucać. Amerykańska marka OXO oferuje szeroki wybór pojemników kuchennych, które pomogą uporządkować żywność w kuchni – zarówno na blacie, w szafkach i w szufladach, jak i w lodówce i w zamrażalniku.


bestsellery OXO

OXO - Good Grips - zestaw do mycia butelek - 3 elementy

OXO - Good Grips - zestaw do mycia butelek

3 elementy

53,55 zł

szybka wysyłka
OXO - Good Grips - pokrywka silikonowa - średnica: 20 cm

OXO - Good Grips - pokrywka silikonowa

średnica: 20 cm

35,90 zł

OXO - Good Grips - tarka o drobnych oczkach - długość: 31 cm

OXO - Good Grips - tarka o drobnych oczkach

długość: 31 cm

51,85 zł

OXO - Good Grips - trzepaczka do sosów - długość: 30 cm

OXO - Good Grips - trzepaczka do sosów

długość: 30 cm

60,90 zł

OXO - Sweep & Swipe - czyścik do laptopów - wymiary: 6 x 3 x 7 cm

OXO - Sweep & Swipe - czyścik do laptopów

wymiary: 6 × 3 x 7 cm

45,90 zł

szybka wysyłka
OXO - Good Grips - tłuczek do mięsa - długość: 24 cm

OXO - Good Grips - tłuczek do mięsa

długość: 24 cm

67,15 zł

OXO - Good Grips - szatkownica - wymiary: 43 x 28 x 14 cm

OXO - Good Grips - szatkownica

wymiary: 43 × 28 × 14 cm

74,79 zł

OXO - Good Grips - zamykana stolnica - średnica: 36 cm

OXO - Good Grips - zamykana stolnica

średnica: 36 cm

87,90 zł

OXO - Good Grips - krajacz julienne - długość: 15 cm

OXO - Good Grips - krajacz julienne

długość: 15 cm

35,70 zł

OXO - Good Grips - dzbanek-miarka - pojemność: 1,0 l

OXO - Good Grips - dzbanek-miarka

pojemność: 1,0 l

81,90 zł


OXO to amerykański producent akcesoriów kuchennych zrodzony z wiary, że zawsze istnieje lepszy sposób. Projektanci marki obserwują zadania i czynności towarzyszące codzienności i szukają metod na ich usprawnienie. Dzięki temu powstałe narzędzia są łatwe i wygodne w użyciu. Czasem inspiracja pochodzi z nieoczekiwanych źródeł, dlatego każdy produkt jest wynikiem dokładnego przemyślenia projektu oraz spojrzenia na niego pod wieloma kątami. Niektórzy użytkownicy potrzebują specjalnych udogodnień (jak dzieci czy osoby starsze), a niektóre narzędzia używane będą w mniej dogodnych miejscach i sytuacjach. Wszystko to brane jest pod uwagę, dzięki czemu akcesoria OXO łatwo wpasują się do każdego życia.

Historia marki OXO rozpoczęła się, gdy założyciel Sam Farber zauważył trudność, z którym borykała się jego żona. Ze względu na lekki reumatyzm obierak do warzyw nie był dla niej wygodny. Farber zaprojektował więc obierak o ergonomicznej, antypoślizgowej rączce, aby ułatwić pracę swojej żonie. Projekt okazał się tak skuteczny, że postawił on na głowie rynek narzędzi kuchennych. Gdy linia akcesoriów z wygodnymi rączkami została pokazana światu na wystawie Gourmet Products Show w Kalifornii w 1990 roku, konkurenci dominujący niższymi cenami musieli stawić czoła prawdzie: profesjonalni i domowi kucharze gotowi są nawet zapłacić więcej za produkt wygodniejszy w obsłudze.

Narzędzia kuchenne OXO są wciąż usprawniane, ponieważ za ich projektami nieustannie kryje się ta sama filozofia: wszystko da się zrobić jeszcze lepiej.


bądź na bieżąco

otrzymuj naszą gazetkę z informacjami o nowościach i promocjach

Moje Konto
zaloguj mnie
nowe konto|przechowalnia||pomoc