menu
Moje Kontokoszykszukaj
nasze sklepy: Warszawa, Katowice

Świece zapachowe WoodWick wykonane są z wosku sojowego i cechują się drewnianym knotem, dzięki czemu mają naturalny charakter. Podczas spalania nie tylko wypełniają pomieszczenie intensywnym zapachem, ale także skwierczą niczym polana w kominku, rozprowadzając przyjemną, domową atmosferę.

Świece w dzisiejszej nowości reprezentują mieszanki zapachów z różnych stron świata. Cashmere to zapach sandałowca i pigwy, który przywodzić może na myśl południową Azję, podczas gdy Hinoki Dahlia o zapachu japońskiego cyprysiku zabierze nas na odległy wschód. Gilded Sands to świece o zapachu pustynnego powietrza, których nuty fig i drzewa gwajakowego inspirowane są naturą w okolicach równika.

Osobom, które zamiast podróżować po świecie wolą komfortowe, domowe zapachy, polecamy Antiquarium, czyli inspirowane wiekową biblioteką świece o zapachu drewna i tytoniu. Potrójne świece zapachowe Amethyst Sky i Blooming Orchard będą z kolei małą zapachową przygodą, w której kolejne warstwy aromatów odkrywane będą w miarę palenia.

WoodWick - Amethyst Sky - potrójna świeca zapachowa - relaksująca natura - czas palenia: do 65 godzin
nowość

WoodWick - Amethyst Sky - potrójna świeca zapachowa - relaksująca natura

czas palenia: do 65 godzin

119,00 zł

WoodWick - Hypnoflora - świeca zapachowa - kwiat jabłoni - czas palenia: do 120 godzin
nowość

WoodWick - Hypnoflora - świeca zapachowa - kwiat jabłoni

czas palenia: do 120 godzin

161,00 zł

szybka wysyłka

bądź na bieżąco

otrzymuj naszą gazetkę z informacjami o nowościach i promocjach

Moje Konto
zaloguj mnie
nowe konto|przechowalnia||pomoc