menu
Moje Kontokoszykszukaj
nasze sklepy: Warszawa, Katowice

Gdy szwajcarscy bracia Spring w 1946 roku założyli firmę sygnowaną swoim nazwiskiem, pragnęli szerzyć przekonanie, że jedzenie i wspólne spędzanie czasu stanowią nierozłączną parę. W ofercie marki znajdziemy więc grille stołowe do raclette, garnki z podgrzewaczem do fondue i inne akcesoria pozwalające na organizowanie pysznych zabaw przy stole, które pomogą zamienić niejeden posiłek w prawdziwą biesiadę.

Zarówno fondue, jak i raclette to wywodzące się ze Szwajcarii serowe przysmaki. Oryginalnie stanowiły one sposoby na poprawienie smaku czerstwego chleba za pomocą roztopionego sera, a z czasem przekształciły się w znane i lubiane na świecie potrawy. Mają one więc wiele wspólnego z marką Spring, która po skromnym starcie w Szwajcarii osiągnęła status międzynarodowego producenta.

Grille stołowe i zestawy do fondue marki oferują wysoką jakość, która ułatwi zabawę rodzinie i znajomym biorącym udział w ucztach. Widelczyki oznaczone kolorami, mini-patelnie z uchwytami izolującymi od temperatury, powłoki nieprzywierające, osłony przeciw pryskaniu – te i inne cechy sprawiają, że podczas przygotowywania posiłków przy stole wszystko będzie szło schludnie i bezpiecznie. Dzięki temu biesiadnicy będą mogli skupiać się także na angażujących rozmowach i dobrze spędzanym czasie.

bądź na bieżąco

otrzymuj naszą gazetkę z informacjami o nowościach i promocjach

Moje Konto
zaloguj mnie
nowe konto|przechowalnia||pomoc