menu
Moje Kontokoszykszukaj
nasze sklepy: Warszawa, Katowice

W 1748 roku Francois Boch rozpoczął ceramiczny biznes wraz ze swoimi trzema synami. Aby to zrobić, porzucił on rolę królewskiego wytapiacza armat. Zmiana kariery okazała się być doskonałą decyzją, gdyż zapoczątkowała ona historię marki znanej dzisiaj jako Villeroy & Boch. Od tamtej pory minęło już 275 lat – z okazji tego jubileuszu prezentujemy kolekcję celebrującą prawie trzy wieki innowacji inspirowanej tradycją.

Producent Villeroy & Boch zawsze stara się podtrzymywać klasyczne wartości kojarzone z porcelaną, ale nie unika przy tym podążania za współczesnymi trendami. Idea ta widoczna jest we wzorze Paradiso, który nawiązuje do charakterystycznych niebieskich dekorów obecnych na porcelanie od wieków. Opływowe kształty i kontrastujące, pomarańczowe elementy wprowadzają tę tradycję w dzisiejsze standardy. Wzorem ozdobione są olśniewające odważnym designem zestawy naczyń La Boule i Birthday Cake, a także jubileuszowy kubek.

W ramach kolekcji jubileuszowej prezentujemy także kubki celebrujące najsłynniejsze wzory florystyczne marki. Old Luxembourg to jedna z najdłużej produkowanych kolekcji porcelany na świecie. Petite Fleur i Mariefleur to kwiecista rustykalność odpowiednia na każdą okazję. Avarua to duch przygody zamknięty w luksusie. Każdy z kubków celebrujących te kolekcje będzie doskonałym pomysłem na prezent i pamiątką dla wielbicieli porcelany o bogatej historii.

bądź na bieżąco

otrzymuj naszą gazetkę z informacjami o nowościach i promocjach

Moje Konto
zaloguj mnie
nowe konto|przechowalnia||pomoc