menu
Moje Kontokoszykszukaj
nasze sklepy: Warszawa, Katowice

Dwie nowe kolekcje patelni marki FisslerSteelux Pro oraz Ceratal Comfort – to szczególna okazja dla osób pragnących zadbać o środowisko. Patelnie pozbawione są toksycznych substancji i wykonane zostały z materiałów częściowo pochodzących z odzysku. Dodatkowo wyposażone są w dno Cookstar, które optymalnie rozprowadza temperaturę sprzyjając oszczędzaniu energii podczas smażenia.

Patelnie Steelux Pro są w całości wykonane ze stali nierdzewnej 18/10 pochodzącej z odzysku nawet w 90%. Te niezwykle wytrzymałe patelnie objęte aż 15-letnią gwarancją sprawdzą się ze wszystkim, co powinno stać się chrupiące po szybkim smażeniu w wysokiej temperaturze. Mogą być używane również w piekarniku, co czyni je wszechstronnymi naczyniami kuchennymi.

Ceratal Comfort to kolekcja patelni pokrytych powłoką nieprzywierającą bazującą na wodzie i ceramice. Dzięki temu jest ona całkowicie pozbawiona toksycznych substancji, a aluminium, z którego wykonano rdzeń patelni, pochodzi z recyklingu nawet w 60%. Właściwości nieprzywierające umożliwią smażenie na małej ilości tłuszczu, patelnie są więc zdrowe nie tylko dla środowiska, ale także dla organizmu.

bądź na bieżąco

otrzymuj naszą gazetkę z informacjami o nowościach i promocjach

Moje Konto
zaloguj mnie
nowe konto|przechowalnia||pomoc