menu
Moje Kontokoszykszukaj
nasze sklepy: Warszawa, Katowice

Patelnie Levital marki Fissler pokryte są powłoką nieprzywierającą o budowie inspirowanej samoczyszczącymi właściwościami kwiatów lotosu. Tak jak liście rośliny odpychają wodę za sprawą chropowatej powierzchni, tak powłoka na patelniach Levital zapobiega przywieraniu składników, co umożliwia zdrowe smażenie na małej ilości tłuszczu.

Patelnie Levital to nie tylko długotrwałe doskonałe właściwości nieprzywierające. Dno Cookstar zapewnia optymalną dystrybucję ciepła, co pozwala na energooszczędne smażenie. W połączeniu z wykonaniem rdzenia patelni z aluminium pochodzącego z odzysku w nawet 60%, czyni to patelnie wyborem przyjaznym dla środowiska.

W nowej odsłonie patelnie występują w dwóch wersjach: Classic i Comfort. Patelnie Levital Classic mają standardowy, znany wszystkim kształt, którego zaokrąglone przy dnie ścianki ułatwią obracanie naleśników czy omletów. Levital Comfort to patelnie z większą powierzchnią smażenia i wyższymi ściankami, które ułatwią duszenie i mieszanie w pełnej patelni bez rozchlapywania.

bądź na bieżąco

otrzymuj naszą gazetkę z informacjami o nowościach i promocjach

Moje Konto
zaloguj mnie
nowe konto|przechowalnia||pomoc