menu
Moje Kontokoszykszukaj
nasze sklepy: Warszawa, Katowice

Nowa kolekcja Signature angielskiej marki Morphy Richards to czajniki i tostery, które oprócz funkcjonalności wprowadzają do kuchni nutę subtelnej elegancji. Niezobowiązujące, industrialne projekty urządzeń urozmaicone są przez połączenie elementów błyszczących i matowych, dzięki czemu zdobią kuchenny blat bez krzykliwych kolorów.

Czajniki o pojemności 1,5 l posłuży do zagotowania wody na kawę czy herbatę nawet dla sześciu osób na raz – intuicyjna skala pozwoli łatwo napełnić czajnik według liczby filiżanek. Poza tym czajnik wyposażony jest we wszystkie funkcje, których oczekują współcześni użytkownicy: automatyczne wyłączanie po zagotowaniu wody, podstawa 360° do odstawiania z dowolnej strony oraz wyjmowany, stalowy filtr do kamienia.

Tostery długokomorowe przygotują cztery tosty z klasycznego chleba tostowego jednocześnie, ale mogą posłużyć także do tostowania dwóch pajd chleba, pit i innych rodzajów pieczywa o większym przekroju. Siedem poziomów zarumienienia i funkcje rozmrażania oraz ponownego podgrzewania także zaspokoją potrzeby wszystkich domowników, którzy przygotowują swoje śniadanie na różne sposoby.

bądź na bieżąco

otrzymuj naszą gazetkę z informacjami o nowościach i promocjach

Moje Konto
zaloguj mnie
nowe konto|przechowalnia||pomoc