menu
Moje Kontokoszykszukaj
nasze sklepy: Warszawa, Katowice

Potrawy takie jak gulasze, zupy czy curry są bardzo wygodne dzięki możliwości przygotowywania ich w jednym garnku. Z urządzeniami Morphy Richards możesz pójść krok dalej i… pozwolić, aby garnek przygotował obiad za Ciebie! Zobacz nowe wolnowary i zupowar, które zdejmą z Twoich barków część ciężaru gotowania.

Wolnowary optymalnie wykorzystują ciepło i wydobywają z potraw pełnię smaku, przygotowując obiad dla całej rodziny podczas gdy Ty jesteś w pracy czy cieszysz się słońcem. Na szczególną uwagę zasługuje wolnowar Sear, Stew & Stir, wyposażony w mieszadło – nie tylko zamiesza w garnku za Ciebie, ale także zapobiegnie uwalnianiu ciepła spowodowanego podniesieniem pokrywki w celu ręcznego zamieszania. Natomiast wolnowar Sear & Stew charakteryzuje się mniejszym rozmiarem i eleganckim wyglądem, dzięki którym może stanąć na blacie na stałe.

Zupowar Compact to mniejsza wersja popularnego zupowaru Soup Maker. Sprawdzi się do przygotowywania zup, kremów i koktajli dla jednej lub dwóch osób. Zdrowa i pożywna zupa może być gotowa nawet w 19 minut, a dzięki niedużemu rozmiarowi i uchwytowi do przenoszenia urządzenie będzie łatwo schować w szafce po użyciu.

Morphy Richards - Sear & Stew - wolnowar - pojemność: 3,5 l

Morphy Richards - Sear & Stew - wolnowar

pojemność: 3,5 l

299,00 zł

Morphy Richards - Sear, Stew & Stir - wolnowar - pojemność: 6,5 l

Morphy Richards - Sear, Stew & Stir - wolnowar

pojemność: 6,5 l

529,00 zł

Morphy Richards - Ceramic - wolnowar - pojemność: 6,5 l

Morphy Richards - Ceramic - wolnowar

pojemność: 6,5 l

299,00 zł

Morphy Richards - Compact - zupowar - pojemność: 1,0 l

Morphy Richards - Compact - zupowar

pojemność: 1,0 l

449,00 zł

bądź na bieżąco

otrzymuj naszą gazetkę z informacjami o nowościach i promocjach

Moje Konto
zaloguj mnie
nowe konto|przechowalnia||pomoc