menu
Moje Kontokoszykszukaj
nasze sklepy: Warszawa, Katowice

Zaprojektowane przez mediolańskich designerów Matteo Thuna i Antonio Rodrigueza urządzenia elektryczne Enfinigy marki Zwilling oferują nie tylko maksymalną funkcjonalność, ale także nowoczesny, minimalistyczny wygląd. Wśród dzisiejszych nowości znajdziemy nie tylko całkiem nowe urządzenia, ale także sprawdzone bestsellery w nowych, wystawnych kolorach.

Czajniki z regulacją temperatury oraz wagi kuchenne ładowane przez USB dostępne są teraz w kolorze różowego oraz żółtego złota. Będą prezentować się okazale na każdym blacie i doskonale dopasują się do bogato zdobionych kuchni.
Nowe elektryczne młynki wyposażone w ceramiczny mechanizm mielący poradzą sobie nie tylko z solą i pieprzem, ale także suszonymi ziołami – oświetlenie ułatwi dozowanie przypraw.

Połącz znaną już pompkę próżniową Fresh & Save z nowymi cyrkulatorami do sous-vide Enfinigy i poznaj nowy sposób na wydobycie pełni smaku z każdej potrawy. Cyrkulatory pozwolą na precyzyjne dobranie temperatury, w której przygotowane będą mięsa, ryby czy warzywa zapakowane próżniowo, aby mogły zachować wszystkie wartości odżywcze.

powiązane kategorie

bądź na bieżąco

otrzymuj naszą gazetkę z informacjami o nowościach i promocjach

Moje Konto
zaloguj mnie
nowe konto|przechowalnia||pomoc