menu
Moje Kontokoszykszukaj
nasze sklepy: Warszawa, Katowice

Odkąd marka Zwilling zaprezentowała światu kolekcję Enfinigy, robi ona furorę wśród odbiorców. Nic dziwnego – urządzenia projektowane są tak, aby spełniać wszystkie oczekiwania współczesnych użytkowników, a przy tym cechować się minimalistycznym wyglądem, który dopasuje się do każdej kuchni. Dziś kolekcja zostaje rozszerzona o czajniki z funkcją zaparzania herbaty.

Czajnik z zaparzaczem nie tylko zastąpi standardowy czajnik, ale także ułatwi życie dogodnymi funkcjami. W pokrywce może zostać umieszczone sito wypełnione liśćmi ulubionej herbaty, a po ustawieniu czasu parzenia urządzenie przygotuje napar. Dzięki szklanym ściankom proces parzenia może być dokładnie kontrolowany.

Czajniki mają także możliwość utrzymywania temperatury do 30 minut, aby druga filiżanka herbaty była tak samo gorąca jak pierwsza. Skoro mowa o temperaturze, to może ona zostać wybrana przed włączeniem czajnika. Urządzenie najpierw doprowadzi do wrzenia, a potem poinformuje o osiągnięciu ustalonej temperatury. Dzięki temu czajnik będzie idealny także do parzenia zielonej herbaty czy kawy w filtrze przelewowym.

Zwilling - Enfinigy - czajnik elektryczny z zaparzaczem - pojemność: 1,7 l

Zwilling - Enfinigy - czajnik elektryczny z zaparzaczem

pojemność: 1,7 l

699,00 zł

Zwilling - Enfinigy - czajnik elektryczny z zaparzaczem - pojemność: 1,7 l

Zwilling - Enfinigy - czajnik elektryczny z zaparzaczem

pojemność: 1,7 l

699,00 zł

szybka wysyłka

bądź na bieżąco

otrzymuj naszą gazetkę z informacjami o nowościach i promocjach

Moje Konto
zaloguj mnie
nowe konto|przechowalnia||pomoc