KuchniaJadalnia & BarSalonBiuroŁazienkaOsobisteOgródWyprzedażWielkanocPrezenty
 

Zassenhaus - deski z laminatu włókna drzewnego i inne nowości

22 kwietnia obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Ziemi, podczas którego promowane były postawy proekologiczne i dbanie o naszą planetę. Firma Zassenhaus od dawna produkuje deski i inne akcesoria kuchenne z drewna pochodzącego z ekologicznych upraw. Nowym sposobem na dbanie o środowisko marki są deski z laminatu włókna drzewnego – alternatywy dla desek z tworzywa sztucznego.

Deski z laminatu włókna drzewnego sprawdzą się w wielu sytuacjach kuchennych. Są bezpieczne dla noży, pozbawione smaku i zapachu i odporne na temperaturę do 176°C, a w dodatku mogą być myte w zmywarce, co czyni je bardzo wygodnymi w użyciu w kuchni i jadalni. Deski występują kilku rozmiarach i dwóch rodzajach – całkiem płaskich oraz antypoślizgowych wyposażonych w rowki zbierające soki wypływające z krojonych produktów.

Wielbicielom klasycznych rozwiązań prezentujemy deski do serwowania z drewna orzechowego. Kanapki, koreczki i inne przysmaki będą apetycznie się prezentowały na uwydatniającym je ciemnym drewnie, a paski z drewna klonowego dodają przyciągającego oko detalu.

Wśród nowości znajdują się także profesjonalne młynki do kawy Barista – solidnie wykonana, aluminiowa obudowa kryje w sobie niezwykle ostry mechanizm mielący z maszynowo ciętej stali. Grubość mielenia może zostać precyzyjnie dobrana do każdej potrzeby, co pozwoli przygotować idealne espresso nawet najbardziej zapalonym kawoszom.Moje Konto
zaloguj mnie
nowe konto|przechowalnia||pomoc