menu
Moje Kontokoszykszukaj
nasze sklepy: Warszawa, Katowice

Drewniany knot świec zapachowych WoodWick skwierczy podczas palenia. Paląca się świeca wypełnia więc pomieszczenie przyjemną atmosferą nie tylko dzięki zapachowi, ale także dźwiękowi przypominającemu trzaskanie drewna w kominku. Dwa nowe zapachy z potrójnej serii Trilogy umilą oczekiwanie na lato.

Świeca Ocean Breeze w miarę palenia uwalnia zapachy, które niesie nadmorska bryza. Na początku wyczuwalne są kwiaty wanilii podkreślone morską solą, a gdy odsłonięta zostanie druga warstwa, dołączy do nich tropikalna zieleń i egzotyczne owoce. Na spodzie znajduje się wyjątkowy zapach suszącego się w słońcu, wyrzuconego na plażę drewna.

Mieszanka zapachów Terrace Blossoms kojarzy się z leniwym popołudniem spędzanym w ogrodzie lub na tarasie, w otoczeniu kwitnących kwiatów. Najpierw uwalniana jest tuberoza spleciona z liśćmi figi, a następnie bukiet fiołków uzupełniony wodą morską. Ostatni zapach to znane i lubiane kwiaty magnolii i jaśminu, które w każdym wywołają chęć na piknik na zielonej łące.

bądź na bieżąco

otrzymuj naszą gazetkę z informacjami o nowościach i promocjach

Moje Konto
zaloguj mnie
nowe konto|przechowalnia||pomoc