menu
Moje Kontokoszykszukaj
nasze sklepy: Warszawa, Katowice

Sympatyczni pomocnicy kuchenni amerykańskiej marki MSC chcą nie tylko asystować Ci podczas gotowania, sprzątania czy parzenia herbaty, ale także wywołać przy tym uśmiech na Twojej twarzy. Kolorowe sowy, jednorożec, małpka i świnka zapraszają do otoczenia codziennych czynności wszystkimi barwami tęczy.

Małe trzepaczki Hoot w trzech kolorach oraz łyżka Piggy sprawdzą się podczas takich prac kuchennych jak ubijanie, mieszenie, próbowanie i wiele innych. Wykonana z twardego tworzywa sztucznego łyżka kuchenna może być bezpiecznie używana na naczyniach z powłoką nieprzywierającą.

Po gotowaniu czas na zmywanie – silikonowe myjki poradzą sobie z upartymi plamami, nie tylko na naczyniach, ale także na blacie, nie ryzykując uszkodzenia mytej powierzchni. Uniwersalne myjki sprawdzą się także do mycia łazienki, a także zbierania sierści i paprochów z tkanin, takich jak ubrania czy pościel.

Gdy praca będzie skończona, pora na relaks. Jeśli lubisz zakończyć dzień z kubkiem gorącej herbaty, przygotujesz ją tak, jak lubisz z zaparzaczem Unicorn z figurką jednorożca. A tym, którzy preferują orzeźwiające napoje, polecamy foremkę do przygotowywania kostek lodu w kształcie cząstek cytrusów.

powiązane kategorie

MSC - foremka do lodu - cząstki cytrusów - wymiary: 21 x 10,5 x 3,5 cm
już niedostępne

MSC - foremka do lodu - cząstki cytrusów

wymiary: 21 × 10,5 × 3,5 cm

33,90 zł

MSC - myjka kuchenna - wymiary: 12,5 x 8 cm
już niedostępne

MSC - myjka kuchenna

wymiary: 12,5 × 8 cm

29,90 zł

MSC - myjka kuchenna - wymiary: 12,5 x 8 cm
już niedostępne

MSC - myjka kuchenna

wymiary: 12,5 × 8 cm

29,90 zł

MSC - Piggy - łyżka kuchenna - długość: 25 cm

MSC - Piggy - łyżka kuchenna

długość: 25 cm

13,90 zł

szybka wysyłka

bądź na bieżąco

otrzymuj naszą gazetkę z informacjami o nowościach i promocjach

Moje Konto
zaloguj mnie
nowe konto|przechowalnia||pomoc