KuchniaJadalnia & BarSalonBiuroŁazienkaOsobisteOgródWyprzedażBoże NarodzeniePrezenty
 

Guzzini - uniwersalne pojemniki na żywność

Włoska marka Guzzini specjalizuje się w produkcji funkcjonalnych akcesoriów z wysokiej jakości tworzyw sztucznych. Uniwersalne pojemniki zostały zaprojektowane tak, aby spełniać wszelkie potrzeby związane z przechowywaniem i przenoszeniem żywności – posłużą zarówno do zabrania posiłku do pracy, jak i przechowywania produktów w kuchni.

Forma pojemników sprzyja optymalnemu wykorzystaniu miejsca. Kwadratowy kształt umożliwia wygodne stawianie ich obok siebie, mogą być także ustawiane jeden na drugim. A gdy nie są używane, mniejsze pojemniki zmieszczą się w większych. Pojemniki posłużą do przechowywania produktów zarówno w lodówce, jak i w zamrażalniku.

Pojemniki świetnie sprawdzą się do zabrania posiłku do pracy, szkoły czy na wycieczkę. Podwójna uszczelka zapobiega wyciekaniu zawartości nawet, gdy zostaną przechylone, mogą więc być bezpiecznie transportowane w torbie lub plecaku. Pojemniki posłużą także do podgrzania posiłku w mikrofali – pokrywki wyposażone w zawór uwalniający parę ułatwią zachowanie kuchenki w czystości.

Pojemniki z pozbawionego BPA tworzywa występują w sześciu rozmiarach i pięciu kolorach, każdy może więc ułożyć zestaw idealnie dopasowany do własnych potrzeb.

   
   


Moje Konto
zaloguj mnie
nowe konto|przechowalnia||pomoc