KuchniaJadalnia & BarSalonBiuroŁazienkaOsobisteOgródWyprzedażWielkanocPrezenty
 

WMF - dzbanki i kubki termiczne Impulse

Czy w dzisiejszym, zabieganym świecie zdarza Ci się pić poranną kawę w pośpiechu? A może znasz to uczucie, kiedy praca tak Cię pochłania, że gdy sięgasz po łyk herbaty, ta zdążyła już wystygnąć? Choć jesteśmy wciąż zajęci, nie musimy rezygnować z prostych przyjemności rozgrzewającego napoju – a to dzięki kolekcji kubków i dzbanków termicznych Impulse marki WMF.

Dzbanki i kubki termiczne Impulse są wykonane ze stali nierdzewnej Cromargan, dzięki czemu są odporne na zarysowania i długo zachowają swój stylowy wygląd. Kolekcja zawdzięcza swój minimalistyczny design projektantowi Janowi Christianowi Delfsowi, który za swoje wpasowujące się w nowoczesne, metropolitarne trendy dzieło otrzymał wyróżnienie Red Dot Design Award.

Występujące w kilku stonowanych kolorach i dwóch rozmiarach dzbanki utrzymają wysoką temperaturę napoju do 12 godzin, pozwalając na cieszenie się gorącą kawą nawet przez cały dzień po jednym zaparzeniu. A jeśli szukasz orzeźwienia podczas powolnego dnia spędzonego w słońcu, dzbanki utrzymają niską temperaturę nawet do 24 godzin.

Szczelne kubki otwierane przyciskiem mogą być obsługiwane jedną ręką i umożliwiają picie z dowolnej strony – ułatwi to życie szczególnie zapracowanym, którzy lubią sięgnąć po coś do picia na przykład podczas prowadzenia samochodu. Kawa lub herbata pozostanie w kubkach gorąca do 8 godzin, a zimny napój zachowa temperaturę do 12 godzin, dostarczając orzeźwienia przez cały dzień.Moje Konto
zaloguj mnie
nowe konto|przechowalnia||pomoc