KuchniaJadalnia & BarSalonBiuroŁazienkaOsobisteOgródWyprzedażWielkanocPrezenty
 

Villeroy & Boch - nowe kubki Cities of the World

Cities of the World to kolekcja kubków New Wave Caffe marki Villeroy & Boch, których finezyjne kształty co roku ozdabiane są rysunkami związanymi ze znanymi miastami i punktami turystycznymi. Pitej z nich porannej kawie towarzyszyć będą rozmyślania o następnym urlopie, a dzięki estetycznym pudełkom sprawdzą się w roli prezentu dla osoby kochającej podróże.

Podczas gdy w Polsce zaczynają się pierwsze przymrozki, w Australii temperatura rośnie, a lato zbliża się wielkimi krokami. Już niedługo słynna plaża Bondi oraz lunaparki w Gold Coast zapełnią się turystami i surferami korzystającymi z pięknej pogody. Ci, którym nie uda się tam dotrzeć aby uciec przed zimą, będą mogli zamiast tego ogrzać się gorącymi napojami podawanymi w kubkach ozdobionych rysunkami nawiązującymi do tych australijskich destynacji.

Wśród nowości są także kubki honorujące miejsca znacznie bliższe naszej ojczyźnie, takie jak Frankfurt, którego średniowieczny Römer już od ponad 600 lat jest siedzibą władz miasta, a także Porto – miasto, któremu Portugalia zawdzięcza swoją nazwę. Kubek ozdobiony wieżą Eiffla sprawdzi się jako prezent dla wielbicieli francuskiej kuchni, a chociaż Chicago geograficznie jest bardzo oddalone od Polski, to nazywane jest drugim największym polskim miastem po Warszawie ze względu na dużą liczebność zamieszkującej je Polonii, a do odwiedzenia go zachęcać będą zdobiące kubek wzory w zielonym kolorze.Moje Konto
zaloguj mnie
nowe konto|przechowalnia||pomoc