KuchniaJadalnia & BarSalonBiuroŁazienkaOsobisteOgródWyprzedażWielkanocPrezenty
 

Judge - deski do serwowania Slate

Łupek to materiał, którego surowy wygląd i wszechstronne zastosowanie sprawiły, że wielbiciele rustykalnych akcentów często wybierają go do ozdobienia swoich kuchni i jadalni. Deski do serwowania Slate marki Judge, wykonane z łupka opartego na podstawie z drewna akacjowego, doskonale sprawdzą się do podawania serów, sushi i innych przysmaków w otoczeniu naturalnego designu.

Na ciemnym, grafitowym tle łupka kolory prezentowanych serów, ciast czy koreczków będą wydawały się żywsze, sprawiając, że smakołyki wyglądać będą jeszcze bardziej apetycznie. Kamienne tace można łatwo wyjąć z akacjowych podstaw, co nie tylko ułatwi czyszczenie, ale pozwoli także na umieszczenie ich w lodówce przed użyciem – dzięki temu podawane sushi i owoce dłużej pozostaną świeże.

Tace Slate będą doskonałym uzupełnieniem przyjęcia – na kamiennej powierzchni można pisać kredą, co umożliwi podpisanie podawanych serów i ułatwi dobrą zabawę. Obrotowa taca może posłużyć na przykład do podania dipów o różnych poziomach ostrości, które opisane będą na tacce z łupka, aby sprawdzić odwagę naszych gości.Moje Konto
zaloguj mnie
nowe konto|przechowalnia||pomoc