KuchniaJadalnia & BarSalonBiuroŁazienkaOsobisteOgródWyprzedażWielkanocPrezenty
 

Fissler - twarde jak kamień patelnie Adamant

Dotąd odporność na zarysowania oraz właściwości nieprzywierające zdawały się być wykluczającymi się cechami. To stawiało nas przed wyborem: albo smażymy na małej ilości tłuszczu i ostrożnie dobieramy akcesoria, albo pozwalamy sobie na większą swobodę, ale ryzykujemy przywarcie potraw. Patelnie Adamant marki Fissler rozwiązują ten problem dzięki twardej jak skała powłoce nieprzywierającej.

Powłoka Adamant, której kolekcja zawdzięcza swoją nazwę, zawiera cząsteczki węglika krzemu, który nadaje jej niezwykłej wytrzymałości. Dzięki temu do mieszania i obracania smażonych potraw mogą być używane nawet stalowe akcesoria. Jeśli zdarza Ci się, że dzieci lub dzwoniący telefon rozpraszają Cię podczas smażenia i z roztargnienia sięgasz po stalową łopatkę, nie będzie już ryzyka porysowania powierzchni patelni.

Pozbawiona PFOA powłoka nieprzywierająca pozwala na zdrowe smażenie z małą ilością tłuszczu, a jej delikatnie chropowata powierzchnia przekłada ciepło bezpośrednio na składniki, zapewniając im chrupiące zarumienienie. Aluminiowe dno cookstar przystosowane jest do wszystkich kuchenek (w tym indukcyjnych), szybko się nagrzewa i równomiernie rozprowadza temperaturę, dzięki czemu sprawdzi się zarówno do delikatnego, jak i szybkiego smażenia. W połączeniu z 5-letnią gwarancją czyni to patelnie Adamant wyborem na długi czas.

W wersji Comfort patelnie mają wysokie ścianki z miarką i większą powierzchnię smażącą, aby umożliwić smażenie wielu porcji na raz oraz przygotowywanie dań w sosie.Moje Konto
zaloguj mnie
nowe konto|przechowalnia||pomoc