KuchniaJadalnia & BarSalonBiuroŁazienkaOsobisteOgródWyprzedażWielkanocPrezenty
 

WMF Kitchenminis - urządzenia elektryczne do małych kuchni

Według badań rynkowych do 2030 roku około 70% domostw na świecie będzie zamieszkanych przez jedną lub dwie osoby. Zwłaszcza w miastach oznacza to, że maleć będzie przestrzeń kuchenna, więc mniejszy rozmiar i zwiększona wydajność staną się ważnymi celami w projektowaniu akcesoriów kuchennych. Producent WMF już teraz wychodzi naprzeciw tej przyszłości z małymi urządzeniami elektrycznymi KITCHENminis.

Dzięki mniejszemu rozmiarowi urządzenia KITCHENminis zużywają mniej energii niż ich odpowiedniki w tradycyjnych rozmiarach, są także przystosowane do przygotowywania mniejszych porcji, co zapobiega marnotrawieniu jedzenia. W połączeniu z zachęcaniem użytkowników do przygotowywania domowych potraw i napojów ze świeżych, naturalnych składników, akcesoria są doskonałym wyborem dla tych, którzy pragną żyć w zgodzie ze środowiskiem i ograniczyć pozostawiony przez siebie ślad ekologiczny.

Szeroki wybór akcesoriów sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie. Jeśli zabierasz swoje posiłki w drogę, polecamy ekspres, który może przygotować kawę w kubku podróżnym. Świetnym pomysłem na przekąskę poza domem będzie także owocowo-warzywne smoothie: z blenderem do koktajli stworzysz i zabierzesz w drogę dwie porcje bez potrzeby przelewania do innego pojemnika.

Jeśli preferujesz stołowanie się w domu, przygotuj śniadanie z jajowarem na jedno jajko, a do tego świeżo zmielona, aromatyczna kawa. Gorący, zdrowy obiad praktycznie zrobi się sam w wielofunkcyjnym, dwupoziomowym parowarze, a jeśli wieczorem masz ochotę na stek – na grillu stołowym szybko go przygotujesz wraz z dodatkami, a następnie równie szybko posprzątasz.Moje Konto
zaloguj mnie
nowe konto|przechowalnia||pomoc