KuchniaJadalnia & BarSalonBiuroŁazienkaOsobisteOgródWyprzedażWielkanocPrezenty
 

Villeroy & Boch - nowoczesne pieczenie z kolekcją Clever Baking

Producent Villeroy & Boch zawsze stara się wprowadzić innowacje do kuchni i jadalni zachowując przy tym pełnię elegancji. Kolekcja Clever Baking nadaje atmosferę świeżości i nowoczesności pieczeniu i podawaniu tradycyjnych wypieków dzięki wysokiej jakości porcelanie i kształtom naczyń podążającymi za nowymi trendami.

Formy z porcelany premium mogą być używane w piekarniku, mikrofali, zmywarce, a także w zamrażalniku. Przyciągające oko kształty sprawiają, że mogą one zostać przełożone z piekarnika prosto na stół, lub zostać wykorzystane jako naczynia do serwowania przekąsek, dipów i innych przysmaków.

Gwiazdą kolekcji jest forma na babę, która dzięki wyjmowanemu kominowi, który może zostać użyty jako miarka, jest bardzo łatwa w nasmarowaniu tłuszczem. Dzięki tej innowacji forma zdobyła tytuł „Kuchennej Innowacji Roku 2018” na renomowanych targach Ambiente we Frankfurcie, podczas których producenci z całego świata przedstawiają nowe kolekcje akcesoriów do domu.

Patery do podawania ciast w dwóch rozmiarach są przystosowane do stabilnego ustawienia jednej na drugiej, aby stworzyć wieżę do serwowania ciasteczek, czekoladek i innych deserów. Skoro mowa o serwowaniu, to siostrzana kolekcja Clever Cooking również została uzupełniona o nowe naczynie: żaroodporny półmisek, który może powędrować z piekarnika prosto na stół dzięki stojakowi, który ułatwia przenoszenie.Moje Konto
zaloguj mnie
nowe konto|przechowalnia||pomoc