menu
Moje Kontokoszykszukaj
nasze sklepy: Warszawa, Katowice

Marka Tomorrow’s Kitchen to kolekcja praktycznych akcesoriów i gadżetów, które wprowadzają nowoczesne rozwiązania do kuchni. Jedną z cech „kuchni jutra” jest taka organizacja podczas przygotowywania potraw i napojów, aby po zakończeniu było jak najmniej sprzątania. Sprawdź podkładki i pojemniki, które pomogą Ci zachować porządek w kuchni.

Silikonowe podkładki na przybory kuchenne to wygodny sposób na odkładanie używanych łyżek, łopatek i szczypiec podczas gotowania, bez brudzenia blatu i ryzyka, że użyta łopatka przechyli się i zsunie z naczynia, o które ją oprzesz. Większy organizer nie tylko przytrzyma pokrywki od garnków, deski do krojenia i paczki przypraw – oprzesz także o niego książkę kucharską lub tablet z przepisem dla wygodnego czytania nawet z zajętymi rękami.

Zaparzacz do herbaty to jeden sprytny gadżet, który dzięki pokrywce stworzy w kubku optymalne warunki do parzenia herbaty, a po użyciu może zostać odstawiony na blat. Pokrywka staje się wtedy podstawką łapiącą spływające krople. Z pojemnikami Bread & Dip podasz pieczywo wraz z dodatkami takimi jak dipy, oliwa, sery czy wędliny – wszystko wygodnie przeniesiesz za jednym razem.

Znane już pojemniki na owoce dostępne teraz są w zestawie, dzięki któremu zabierzesz zdrowy lunch do pracy, szkoły lub na wycieczkę. Owoce nie będą się zgniatać i obijać, zachowają więc apetyczny wygląd i nie pobrudzą torby lub plecaka.

powiązane kategorie

bądź na bieżąco

otrzymuj naszą gazetkę z informacjami o nowościach i promocjach

Moje Konto
zaloguj mnie
nowe konto|przechowalnia||pomoc