menu
Moje Kontokoszykszukaj
nasze sklepy: Warszawa, Katowice

Świece zapachowe WoodWick są wyjątkowe – nie tylko szybko uwalniają głębokie, przyjemne aromaty dzięki specjalnej mieszance wosku z soją, ale ich drewniane knoty skwierczą i trzaskają podczas palenia niczym polana w kominku. Przedstawiamy kolekcje, które sprawią, że świece nie tylko wypełnią pomieszczenie subtelnym nastrojem, ale także będą stanowić przyciągającą oko dekorację.

Świece w ozdobnych puszkach Gallerie to znakomity pomysł na prezent, zwłaszcza dla tych, których domy ozdbione są wiszącymi na ścianach dziełami sztuki. Wielobarwne, kwiatowe wzory ożywią wnętrze rozprowadzając roślinne, owocowe zapachy.

Kolekcja Artisan to świece w puszkach oraz w szkle, udekorowane cieszącym oko, akwarelowym wzorem. Głębokie, domowe zapachy, takie jak Black Amber & Citrus lub Ebony Woods wprowadzą do pomieszczenia relaksującą, lekko wystawną atmosferę.

Wielbicielom tradycyjnych wystrojów proponujemy kolekcję świec w ceramice Premium Fireplace, idealnie wpasowujących się do stylu chalet chic, a także akcesoria do podstawowych kolekcji producenta – Core i Hearthwick. Świeczniki i klosze pozwolą ozdobić świece w szkle klasycznymi elementami, których unikalność podkreślać będzie podskakujący, skwierczący płomień.

powiązane kategorie

bądź na bieżąco

otrzymuj naszą gazetkę z informacjami o nowościach i promocjach

Moje Konto
zaloguj mnie
nowe konto|przechowalnia||pomoc