menu
Moje Kontokoszykszukaj
nasze sklepy: Warszawa, Katowice

Duński producent Eva Solo pragnie pomóc Państwu przygotować się na nadchodzące niskie temperatury. Prezentujemy produkty, dzięki którym ogrzeją się Państwo gorącymi napojami, szybko dowiedzą się o panujących warunkach atmosferycznych, oraz… pomogą przetrwać zimę sikorkom.

Z wyjątkowym dzbankiem wyposażonym w stalowy filtr każdego ranka będą mogli Państwo cieszyć się esencjonalną kawą zaparzoną metodą przelewową, której stygnięcie spowolnione będzie przez korek nadający naczyniu nietypowego wyglądu. Z filtrem do herbaty i dzbankiem termicznym spędzą Państwo długi i przyjemny podwieczorek, podczas gdy za oknem szaleć będzie tnący wiatr.

Urządzenia naokienne – termometr i barometr – z dużymi i jasnymi wyświetlaczami sprawią, że po jednym spojrzeniu zorientują się Państwo, jak należy się dziś ubrać przed wyjściem z domu. Do naszej szyby przypmniemy także karmnik, który zwabi do okna małe ptaszki – one się najedzą w czasach, gdy pożywienie jest trudno dostępne, a my nacieszymy się obserwacją natury z domowego zacisza.

Eva Solo - kafeteria przelewowa - pojemność: 1,0 l

Eva Solo - kafeteria przelewowa

pojemność: 1,0 l

336,00 zł

Eva Solo - zaparzacz do herbaty - wysokość: 14,5 cm

Eva Solo - zaparzacz do herbaty

wysokość: 14,5 cm

120,00 zł

Eva Solo - termometr okienny - średnica: 8 cm

Eva Solo - termometr okienny

średnica: 8 cm

288,00 zł

szybka wysyłka
Eva Solo - okienny karmnik dla ptaków - średnica: 20 cm

Eva Solo - okienny karmnik dla ptaków

średnica: 20 cm

264,00 zł

bądź na bieżąco

otrzymuj naszą gazetkę z informacjami o nowościach i promocjach

Moje Konto
zaloguj mnie
nowe konto|przechowalnia||pomoc