menu
Moje Kontokoszykszukaj
nasze sklepy: Warszawa, Katowice

Wspólne ubieranie choinki jest jedną z nieodłącznych części świątecznych przygotowań. Ozdabianie drzewka bombkami może być zabawą dla całej rodziny lub sposobem na unikalny, artystyczny wyraz – limitem jest jedynie nasza własna kreatywność, którą pobudzić pragnie producent Villeroy & Boch. Bombki, w których można ukryć upominki, oraz szczegółowe, porcelanowe figurki urozmaicą choinkę i uczynią ją bardziej fascynującą.

W serii Nostalgic Ornaments dostępne są trójelementowe komplety figurek do zawieszenia na choince lub w innym miejscu podczas rozwieszania świątecznych dekoracji. W tym roku powracają zestawy ze Świętymi Mikołajami oraz z bohaterami „Dziadka do Orzechów,” czyli świątecznego baletu z muzyką Piotra Czajkowskiego. Wprowadzone zostały także trzy nowe zestawy związane ze świątecznymi zabawkami – pluszowymi misiami, pociągiem oraz końmi na biegunach.

Christmas Balls to kolekcja bombek ze specjalną funkcjonalnością – magnes utrzymuje dwie połówki ozdoby, w której wnętrzu możemy ukryć słodycze lub drobne, świąteczne upominki. Zawieszone na choince nie tylko stworzą piękną aranżację, ale mogą być także źródłem zabaw, podczas których będziemy nakierowywać obdarowywanych na lokalizację ich prezentów. Jeśli sam prezent nie mieści się w bombce, możemy umieścić w niej także liścik z następną wskazówką!

bądź na bieżąco

otrzymuj naszą gazetkę z informacjami o nowościach i promocjach

Moje Konto
zaloguj mnie
nowe konto|przechowalnia||pomoc