menu
Moje Kontokoszykszukaj
nasze sklepy: Warszawa, Katowice

Kolekcja Toy’s Delight marki Villeroy & Boch to jeden ze świątecznych bestsellerów – co roku do podstawowej wersji zastawy stołowej dodawane są nowe naczynia i akcesoria. W tym sezonie nowościami są między innymi wazony, miseczki dla dzieci, a także nowe wersje spodków do filiżanek, które można zestawić razem tworząc na stole oryginalną kompozycję.

Miseczki w kształcie zabawek spodobają się najmłodszym i zachęcą je do zajadania bożonarodzeniowych potraw. Polubią także nowy wzór kubka, na którym Święty Mikołaj rozdaje prezenty – mamy nadzieję, że dzieci były w tym roku grzeczne! Kubek postawimy na spodku, który od dziś dostępny jest także w białym kolorze.

Świąteczny stół ozdobimy kwiatami: bukiet, który goście przyniosą dla gospodyni będzie mógł zostać wyeksponowany w wazonie dostępnym w trzech rozmiarach. Tym, którzy preferują kwiaty doniczkowe, prezentujemy porcelanowe osłonki typu cache-pot, w których umieścimy na przykład nietypową, kwitnącą w zimie poinsecję, zwaną też gwiazda betlejemską.

bądź na bieżąco

otrzymuj naszą gazetkę z informacjami o nowościach i promocjach

Moje Konto
zaloguj mnie
nowe konto|przechowalnia||pomoc