menu
Moje Kontokoszykszukaj
nasze sklepy: Warszawa, Katowice

Wytwórca porcelany Villeroy & Boch co roku wydaje nową edycję ozdób świątecznych Annual Christmas Edition. Wspólnie z niemieckim producentem mamy nadzieję, że gwiazdkowy motyw na dekoracjach pomoże wprowadzić w Państwa domach rodzinną atmosferę, która będzie Wam towarzyszyć podczas całej świątecznej celebracji.

Wygląda na to, że w tym roku wszystkie dzieci były grzeczne: Mikołaj ma do dostarczenia tak wielki wór prezentów, że z zaprzęgu reniferów musiał przestawić się na… lokomotywę. Przejeżdżając przez zaśnieżone pole pełne choinek, wygląda uśmiechniętych dzieci – takim dekorem została ozdobiona tegoroczna edycja świątecznej porcelany.

Bombka i dzwoneczek mogą nie tylko ozdobić naszą choinkę, ale także urozmaicić łańcuchy i lampki rozwieszone w całym domu podczas świątecznego dekorowania. Talerz i miseczka doskonale sprawdzą się do wystawienia obok drzewka cukierków, ciast i innych słodyczy, które popijemy gorącym kakao z pękatego kubka.

Prezentujemy także najnowszy wzór kubka New Wave Caffe w serii Cities of Europe. Tym razem kubek ozdobiony został elementami charakterystycznymi dla miasta Rovaniemi, czyli stolicy Laponii – krainy Świętego Mikołaja. To właśnie tutaj trafiają listy z życzeniami pisane przez dzieci i stąd, według legendy, co roku ruszają sanie zaprzężone w renifery.

bądź na bieżąco

otrzymuj naszą gazetkę z informacjami o nowościach i promocjach

Moje Konto
zaloguj mnie
nowe konto|przechowalnia||pomoc