menu
Moje Kontokoszykszukaj
nasze sklepy: Warszawa, Katowice

Coraz więcej pasjonatów zdrowego gotowania decyduje się na pieczenie własnego chleba. To nie tylko całkowita pewność, że jemy zdrowo – w końcu wszystkie składniki dobieramy sami – ale także przyjemność: świeże pieczywo o chrupiącej skórce smakuje jeszcze lepiej, gdy możemy z dumą pomyśleć, że sami je przygotowaliśmy. Seria Inspiration marki Kaiser to formy przystosowane specjalnie dla domowych piekarzy.

Dzięki perforacji CrispTec ciepłe powietrze w piekarniku równomiernie dociera do ciasta, tworząc pachnącą skórkę ze wszystkich stron. Nieprzywierająca powłoka odporna na działanie zakwasu sprawia, że podczas przygotowywania ciasta możemy zastanawiać się jedynie nad preferencjami naszymi i naszych bliskich – nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy użyli kilku rodzajów ciasta na raz! Dobierzmy więc typ mąki, dodajmy drożdże oraz ulubione ziarna lub otręby i rozpocznijmy przygodę z domowymi wypiekami chleba, bułeczek i bagietek.

Dla fanów słodkich wypieków w serii Inspiration znajduje się także nóż do krojenia ciasta na warstwy. Jego ostrze poradzi sobie nawet z twardym brzegiem bez zgniatania wypieku, a bloczki pomiarowe pomogą w pokrojeniu równych, precyzyjnie dobranych poziomów, abyśmy mogli przygotować estetyczne torty urodzinowe i ciasta z nadzieniem.

powiązane kategorie

bądź na bieżąco

otrzymuj naszą gazetkę z informacjami o nowościach i promocjach

Moje Konto
zaloguj mnie
nowe konto|przechowalnia||pomoc