menu
Moje Kontokoszykszukaj
nasze sklepy: Warszawa, Katowice

Akcesoria Winter Bakery uzupełniają kolekcję porcelany Winter Bakery Delight producenta Villeroy & Boch. Dzięki nim przygotujemy świąteczne ciasteczka, które następnie podamy na zastawie ozdobionej pasującym dekorem. Natomiast dekoracje znajdujące się w kolekcji sprawią, że podczas pracy w kuchni będziemy mogli zawsze łatwo przypomnieć sobie, że warto potrudzić się trochę, aby w czasie świąt zrelaksować się z rodziną.

Stolnica i wałek to podstawowe narzędzia do przygotowania ciasta – składniki do niego odmierzymy z klasyczną wagą. Jeśli planujemy ciasto z orzechami, wiewiórka-dziadek do orzechów zachęci dzieci do pomocy przy rozłupywaniu twardych skorup. Gotowe ciasteczka postawimy na stole pośród gobelinowych tekstyliów lub ukryjemy aż do gwiazdki w zdobionych pudełeczkach.

Aby już podczas pieczenia poczuć prawdziwie świąteczną atmosferę, możemy ozdobić naszą kuchnię szczegółowo wykonanymi dekoracjami na wzór północnych, lapońskich lasów, lub rozpalić na świecznikach płomyki nadziei, które dzielnie będą tlić się w ciemności długich, zimowych nocy.

Villeroy & Boch - Winter Bakery 2017 - 3 zawieszki - rękawica kuchenna, czapka, skarpeta
już niedostępne

Villeroy & Boch - Winter Bakery 2017 - 3 zawieszki

rękawica kuchenna, czapka, skarpeta

45,00 zł

bądź na bieżąco

otrzymuj naszą gazetkę z informacjami o nowościach i promocjach

Moje Konto
zaloguj mnie
nowe konto|przechowalnia||pomoc