menu
Moje Kontokoszykszukaj
nasze sklepy: Warszawa, Katowice

Niemiecki producent porcelany Villeroy & Boch co roku stara się pomóc nam we wprowadzeniu przyjemnej, rodzinnej atmosfery do świątecznych przygotowań. Dzisiaj proponuje nam urozmaicenie grudniowych wypieków przez specjalne kubki do pieczenia, które dołączyły do ozdobionej bożonarodzeniowymi łakociami zastawy Winter Bakery Delight.

Kubki są wyprofilowane tak, aby po natłuszczeniu wewnętrznej strony można było użyć ich jako foremek do przygotowywania świątecznych babeczek i innych mini-wypieków. W ten sposób każdy członek rodziny może przygotować sobie ciastko z ulubionymi dodatkami we własnym kubeczku podczas wspólnego pieczenia, w którym chętnie wezmą udział także dzieci. Gotowe wypieki można wyjąć lub jeść prosto z kubeczka, na przykład z lodami.

Poza odpornością na temperatury do 250°C, cechą kubków jest także dekor przedstawiający świąteczne słodycze, dzięki czemu wspaniale nadają się one do picia gorącego kakao, gdy za oknem zaczyna już prószyć śnieg. Niecierpliwych ucieszy także fakt, że kubki mogą być używane w mikrofali – oznacza to, że przygotujemy w nich coraz popularniejsze mikrofalowe brownie. Wystarczy wymieszać w kubku równą ilość (na przykład po trzy łyżki) mąki, cukru, kakao, wody i oleju kokosowego ze szczyptą soli i wstawić do mikrofali na jedną do kilku minut (w zależności od mocy mikrofali).

bądź na bieżąco

otrzymuj naszą gazetkę z informacjami o nowościach i promocjach

Moje Konto
zaloguj mnie
nowe konto|przechowalnia||pomoc