menu
Moje Kontokoszykszukaj
nasze sklepy: Warszawa, Katowice

Odkąd pojawiła się na rynku, kolekcja New Wave szturmem zdobywa serca miłośników porcelany na całym świecie. Jej faliste formy przełamują konwencje zastawy stołowej, zachowując jednak delikatność i finezyjność. Dziś producent Villeroy & Boch, używając kamiennego wzoru do zbalansowania przewiewnej lekkości prostokątnych talerzy, prezentuje je w nowej odsłonie New Wave Stone.

Spodki stworzą z bielą filiżanek do kawy, herbaty lub espresso z innych kolekcji naturalną kompozycję. Kwadratowe talerze – płaskie oraz głębokie – zaskoczą gości swoim nietypowym kształtem, który jednak nie zmienia ich funkcjonalności. Jeśli jednak chcemy osiągnąć w jadalni pełną wyjątkowość, w kolekcji dostępne są także prostokątne talerze i półmiski w wielu rozmiarach, a także zestaw do podawania przystawek.

Jeśli Twoja kuchnia wyposażona jest w elementy z kamienia, na przykład granitu lub bazaltu, kilka dopasowanych elementów zastawy stołowej podkreśli ten trwały materiał i wprowadzi domowników w nastrój stabilności i pewności. Połącz spodki i talerze z innymi elementami porcelany New Wave i New Wave Caffe aby stworzyć unikalną, idealnie zharmonizowaną zastawę.

bądź na bieżąco

otrzymuj naszą gazetkę z informacjami o nowościach i promocjach

Moje Konto
zaloguj mnie
nowe konto|przechowalnia||pomoc