menu
Moje Kontokoszykszukaj
nasze sklepy: Warszawa, Katowice

Zimy w Alpach są mroźne, a śnieżyce przychodzą nagle. Dlatego schroń się przed zimnem w drewnianej chacie, rozpal ogień w kamiennym kominku, załóż gruby sweter i podaj ciepły posiłek na naczyniach Artesano Montagne. To właśnie jest styl chalet chic, w którym prezentowana jest nowa odsłona porcelany Artesano producenta Villeroy & Boch.

Bordowo-popielaty dekor z elementami beżu, pełen delikatnych nieregularności, sprawia wrażenie ręcznego wykonania. Zostały nim ozdobione naczynia, z którymi podamy każdy posiłek, a także napijemy się kawy lub herbaty – w kolekcji znajdują się talerze, filiżanki, miseczki i półmiski. Dostępne są także zestawy, śniadaniowy oraz obiadowy, dzięki którym szybko zaopatrzymy się w pełne komplety naczyń. Wyjątkowo prezentuje się duży, okrągły półmisek, na którym nie tylko podamy dania lub przekąski, ale możemy wykorzystać go również w roli ozdobnika.

Naczynia mogą zostać połączone z innymi wersjami porcelany Artesano w celu stworzenia własnej, unikalnej kompozycji. Doskonale będą także pasować do nich akcesoria z drewna akacjowego dostępne w kolekcji Artesano Original.

bądź na bieżąco

otrzymuj naszą gazetkę z informacjami o nowościach i promocjach

Moje Konto
zaloguj mnie
nowe konto|przechowalnia||pomoc