menu
Moje Kontokoszykszukaj
nasze sklepy: Warszawa, Katowice

Już od wielu lat producent Stanley pomaga podróżnikom cieszyć się gorącymi napojami i posiłkami w ekstremalnych warunkach. W tym roku wykorzystał pełnię nabytych w tym czasie umiejętności, aby stworzyć serię Master – termosy najwyższej jakości, które zostały nagrodzone wyróżnieniem Red Dot Award. Poznaj nowe, kreatywne sposoby zastosowania izolacji próżniowej.

Dla osób, których poranki nie istnieją bez gorącej kawy, prezentujemy kubki termiczne. W serii Adventure dostępne są kubki wyposażone w dwie pokrywki o różnych funkcjonalnościach pozwalające na dopasowanie ich do swoich potrzeb, a szczególnie zajętych ucieszy obsługiwany jedną ręką kubek Classic w nowym, bordowym kolorze. Jeżeli natomiast poranna kawa to za mało, kubek Master pozwoli Ci cieszyć się gorącym napojem przez cały dzień.

W serii Master dostępne są także termosy z uchwytami – obiadowy oraz na napoje. Są to niezwykle wytrzymałe, wyposażone w poczwórną izolację QuadVac pojemniki utrzymujące temperatury przez długi czas. Pozwolą Ci odzyskać siły z gorącymi posiłkami podczas zdobywania niejednego szczytu i odkrywania swoich limitów w ekstremalnych sytuacjach.

A może szukasz czegoś na bardziej umiarkowany weekend? Już wkrótce nasi zachodni sąsiedzi świętować będą Oktoberfest, czyli festyn, w trakcie którego co roku wypijane jest około pięciu milionów litrów piwa. W imię tego znanego na całym świecie święta zaopatrz siebie i znajomych w kufle, w których wasze piwo pozostanie zimne do ostatniej kropli.

bądź na bieżąco

otrzymuj naszą gazetkę z informacjami o nowościach i promocjach

Moje Konto
zaloguj mnie
nowe konto|przechowalnia||pomoc