menu
Moje Kontokoszykszukaj
nasze sklepy: Warszawa, Katowice

Po raz kolejny Magisso prezentuje zdumiewające połączenie innowacji z designem. Oto kolekcja czarno-białej zastawy stołowej, akcesoriów barowych oraz misek dla zwierząt o minimalistycznych formach, które bez trudu dopasują się do nowoczesnego domu. Jednak styl to nie wszystko, co kryje się w naczyniach – wykonane z ceramiki chłodzącej, po oblaniu wodą utrzymują zimno w celu zachowania świeżości potraw i temperatury napojów.

Szeroki wybór naczyń do serwowania pozwoli Ci na utrzymanie świeżości wielu dań przez godziny od podania. Półmiski sprawdzą się przy podawaniu wędlin, ciast lub sushi (do którego zaserwujesz również sake), w miskach podasz owoce i sałatki, a na małych talerzykach i w miseczkach torty i desery lodowe będą rozpuszczać się znacznie wolniej. Napoje w karafkach pozostaną orzeźwiające bez konieczności zaglądania co chwilę do lodówki.

Akcesoria barowe nie tylko utrzymają niską temperaturę alkoholi i spowolnią roztapianie się lodu – urozmaicą także wieczór dzięki możliwości rysowania po nich kredą. Czekając na powrót bliskiej osoby przygotuj dla niej wiadomość zapowiadającą udany wieczór, przypisz okazję do chłodzonej lodem butelki szampana lub pozwól każdemu ze swoich gości oznaczyć swój kieliszek na własny sposób – możliwości ograniczone są jedynie Waszą wyobraźnią.

Ludzie nie muszą być jedynymi użytkownikami tej wyjątkowej ceramiki – miseczki chłodzące dla zwierząt to sposób na świeży pokarm i chłodną wodę dla Twojego zwierzaka gdy jesteś poza domem. Dodatkowo niska temperatura redukuje rozwijanie się bakterii, a specjalne wytłoczenia spowalniające jedzenie pomagają zapobiec nadmiernemu przyjmowaniu karmy i zachować higienę jamy ustnej. Zadbaj o zdrowie i komfort swojego czworonożnego przyjaciela z miseczkami, które przyciągną wzrok także Twoich (dwunożnych) gości.

Magisso - ceramika chłodząca - 4 kieliszki - pojemność: 50 ml

Magisso - ceramika chłodząca - 4 kieliszki

pojemność: 50 ml

144,00 zł

szybka wysyłka

bądź na bieżąco

otrzymuj naszą gazetkę z informacjami o nowościach i promocjach

Moje Konto
zaloguj mnie
nowe konto|przechowalnia||pomoc