menu
Moje Kontokoszykszukaj
nasze sklepy: Warszawa, Katowice

Prezentujemy dwustronne tace FreeForm o nowoczesnym projekcie, wyposażone w nowatorską funkcjonalność składanych ścianek. Wygodne w przenoszeniu, położone na stole natychmiast przekształcają się w płaskie podkładki – serwowanie staje się więc proste i szybkie. Każda z trzech wersji dostępna jest w czterech wariantach kolorystycznych, łatwo więc wybierzesz coś dla siebie.

Taca o czterech składanych ściankach posłuży do bezpiecznego przenoszenia wszelkich potraw i napojów. Na desce z zaginanymi uchami zaserwujesz pieczywo, sery i inne przekąski, a podkładka pod rozgrzane naczynia i taca w jednym pozwoli na podanie gorącyh potraw bez ryzyka poparzenia. Gdy są złożone, akcesoria stają się całkiem płaskie, przechowywanie nie będzie więc stanowiło problemu.

Tace wykonane są z lekkiego, wytrzymałego bambusa, a warstwa kolorowego silikonu połączona z eleganckim drewnem nadaje im nowoczesnego stylu. Silikon jest odporny na temperatury do 220°C i zapobiega ślizganiu się naczyń, strona nim pokryta jest więc niezwykle funkcjonalna. Trwałe i praktyczne, dwustronne tace długo nie znudzą się domownikom.

bądź na bieżąco

otrzymuj naszą gazetkę z informacjami o nowościach i promocjach

Moje Konto
zaloguj mnie
nowe konto|przechowalnia||pomoc