menu
Moje Kontokoszykszukaj
nasze sklepy: Warszawa, Katowice

KitchenAid - czajniki i blendery

Amerykańska marka KitchenAid to nie tylko słynne miksery – w jej ofercie znajdują się także inne drobne urządzenia ułatwiające przygotowywanie posiłków, jak blendery, rozdrabniacze, tostery czy czajniki elektryczne. Wszystkie odznaczają się bardzo stylowym designem i wieloma praktycznymi rozwiązaniami, które czynią z nich naprawdę wyjątkowe sprzęty kuchenne.

KitchenAid - Artisan - blender ręczny - + zestaw akcesoriówKitchenAid - rozdrabniacz - pojemność: 0,83 lKitchenAid - Artisan - blender - pojemność: 1,5 lKitchenAid - Artisan - czajnik elektryczny - pojemność: 1,5 l

Epicurean - ekologiczne deski i akcesoria kuchenne

Deski i akcesoria kuchenne Epicurean wykonane są z wyjątkowego tworzywa – drewnianych włókien i papieru połączonych żywicą. Ten niezwykle wytrzymały materiał jest ekologiczny i bezpieczny dla zdrowia. Wykonane z niego produkty mają zalety drewnianych – m.in. są odporne na wysokie temperatury i bezpieczne dla naczyń i patelni z powłokami nieprzywierającymi, a jednocześnie nadają się do mycia w zmywarce.
Dodatkowo pozbawiona porów powierzchnia sprawia, że deski i akcesoria są bardzo higieniczne – nie pochłaniają zapachów i nie przywierają do nich bakterie.

Epicurean - Gourmet - łopatka - długość: 33 cmEpicurean - Kitchen - łyżka - długość: 30 cmEpicurean - Kitchen - duża łyżka - długość: 30 cmEpicurean - Kitchen - łopatka - długość: 30 cm

bądź na bieżąco

otrzymuj naszą gazetkę z informacjami o nowościach i promocjach

Moje Konto
zaloguj mnie
nowe konto|przechowalnia||pomoc