KuchniaJadalnia & BarSalonBiuroŁazienkaOsobisteOgródWyprzedażWielkanocPrezenty
 

Lurch - FlexiForm - mata do pieczenia bez tłuszczu

79,90 zł
produkt jest czasowo niedostępny
poinformuj mnie, gdy będzie dostępny

wysyłka
produkt czasowo niedostępny
nr katalogowy
Lurch 00085040

Silikonowa mata do pieczenia pokryta piramidkami pozwalającymi na odciekanie tłuszczu.

Podczas pieczenia nadmiar tłuszczu gromadzi się pomiędzy piramidkami, pozwalając na zdrowsze i bardziej dietetyczne pieczenie ryb, mięs i warzyw. Zewnętrzne rzędy piramidek połączone są ściankami, dzięki którym zebrany tłuszcz pozostaje na macie.

Specjalna budowa maty pozwala na cyrkulację powietrza także pod pieczonymi potrawami, dzięki czemu potrawy są opiekane równomiernie, a skórka kurczaka jest chrupka ze wszystkich stron. Osadzenie potraw na czubkach piramidek oznacza także nieprzywieranie ich do maty – jest to cecha przydatna nie tylko podczas pieczenia, ale także serwowania gotowych potraw oraz mycia.

Mata wykonana jest z silikonu platynowego, dzięki któremu jest całkowicie bezpieczna w kontakcie z żywnością, bezwonna i nie ma wpływu na smak potraw. Silikon platynowy jest wytrzymały i odporny na temperatury od -40°C do 240°C, mata może więc być używana nie tylko w piekarniku, ale też w zamrażarce lub jako podkładka pod gorące naczynia, jest także przystosowana do mycia w zmywarce. Kolejną zaletą maty z silikonu jest możliwość jej zwinięcia, aby zajmowała mało miejsca podczas przechowywania.

wymiary41 × 29 cm
materiałsilikon platynowy
Lurch - FlexiForm - mata do pieczenia bez tłuszczu - wymiary: 41 x 29 cm
Lurch - FlexiForm - mata do pieczenia bez tłuszczu - wymiary: 41 x 29 cm

recenzje

napisz własną recenzję

zobacz równieżMoje Konto
zaloguj mnie
nowe konto|przechowalnia||pomoc