KuchniaJadalnia & BarSalonBiuroŁazienkaOsobisteOgródWyprzedażWielkanocPrezenty
 

Lurch - automatyczny obierak do szparagów

119,90 zł
produkt jest czasowo niedostępny
poinformuj mnie, gdy będzie dostępny

wysyłka
produkt czasowo niedostępny
nr katalogowy
Lurch 00010618

Mocowany do blatu automatyczny obierak do szparagów.
Wystarczy umieścić szparaga w otworze i przy pomocy popychaka delikatnie przeciskać go przez system ostrzy.

Ostrza ze stali nierdzewnej elastycznie dopasowując się do kształtu szparaga dokładnie i czysto zetną skórkę nie naruszając przy tym delikatnego czubka warzywa.

Obierak przystosowany jest do mycia w zmywarce.

Lurch - automatyczny obierak do szparagów

recenzje

napisz własną recenzję

21 maja 2013

szybkie obieranie,mamy 6 noży ,ja przepuszczam szparaga grubego 2 razy i poprawiam nożykiem.Przy dużej ilości szparagów warto dużo szybciej się je obiera.U mnie to min 2x szybciej POLECAM KAŻDEMU CO MUSI TO ROBIĆ

Jurek1s


16 maja 2013

łatwa w obsłudze maszynka na pewno pomocna, jednak noże dość głęboko się wcinają i obierają grubą warstwę, ogólnie dobre wrażenie :)

Magda


16 maja 2013

łatwa w obsłudze maszynka na pewno pomocna, jednak noże dość głęboko się wcinają i obierają grubą warstwę, ogólnie dobre wrażenie :)

Magda


28 maja 2011

Przygotowanie szparagów zajmuje mniej czasu niż zwykłe, ręczne obieranie. Najbardziej odpowiada mi łatwość montażu.Co do dokładnośći obierania mam mieszane uczucia , ponieważ praktycznie kazdy szparag trzeba poprawiac wg. mnie ostrzy do obierania powinno byc więcej i geściej, popychacz mógłby być grubszy i inaczej zakończony, poniewaz wbija się w szparagi.Pomimo tych uwag polecam wielbicielom szparagów.

Justyna -Szczury


27 maja 2010

Uwielbiam szparagi i nie znoszę obierania ich, stąd każdą próbę udoskonalenia tego procesu wychwalać będę.
Samo urządzenie przemyślane i nie żałuję zakupu. Niemniej jednak, kolejna wersja powinna być chyba w większej części wykonana z metalu, mniej delikatna.
Szparagi, by były dobrze obrane przepuszczałam dwukrotnie, bo pozostawały niedociągnięcia po pierwszym tylko razie.
Produkt polecam.

ik


18 czerwca 2008

Generalnie produkt spełnia oczekiwania. Używanie jest łatwe. Obiera szparagi nieźle, w niektórych miejscach trzeba troszkę poprawić, ale żadna maszyna nie jest doskonała. Wykonany estetycznie, łatwy w montażu i demontażu.
Chociaż cena jest dość wysoka to polecam.

Anna z Dęblina


12 maja 2008

Bardzo wygodny towar za zupełnie rozsądną cenę. Przygotowanie szparagów zajmuje wielokrotnie mniej czasu niż zwykłe, ręczne obieranie. Najbardziej odpowiada mi łatwość montażu i przygotowania urządzenia do pracy. Dokładność obierania bardzo dobra – czasem tylko konieczne są drobne poprawki. Jeśli nie daję maksymalnej oceny, to tylko dlatego, że średnica otworu mogłaby być trochę większa (b. grube szparagi nie wchodzą) i popychacz mógłby być inaczej zakończony. W posiadanej wersji jest cienki i czasami wbija się w szparaga zamiast go popychać.
Uważam też, że dodatkowo powinna być załączona informacja o możliwości i kosztach zakupu wymiennych ostrzy. Te w urządzeniu prędzej czy później zużyją się i stępią . Wtedy bez możliwości wymiany urządzenie stanie się bezużyteczne
Absolutnie polecam wielbicielom szparagów !!!!

Jerzy B. z Wrocławia

zobacz równieżMoje Konto
zaloguj mnie
nowe konto|przechowalnia||pomoc