KuchniaJadalnia & BarSalonBiuroŁazienkaOsobisteOgródWyprzedażBoże NarodzeniePrezenty
 

Legnoart - My Coffee - pojemnik na kapsułki do ekspresu

329,00 zł
tylko 2 sztuki dostępne

wysyłka
w najbliższy piątek
dostawa gratis
nr katalogowy
Legnoart CC-3(1)

Czteropoziomowy pojemnik na kapsułki do kawy.

Ten pojemnik o ciekawym projekcie wykonano z drewna zingana, zwanego też „zebrano” – dzięki temu jest ozdobiony poziomymi pasami tworzącymi spójną kompozycję z ruchomymi półkami. Pozwoli na przechowywanie kapsułek w estetyczny i elegancki sposób.

Pojemnik jest wyposażony w cztery ruchome poziomy, które pozwalają na segregowanie kapsułek do ekspresu według rodzaju i upodobań, a jednocześnie umożliwiają łatwy i szybki dostęp. Na dolnym poziomie znajdują się dwie podłużne ceramiczne miseczki do przechowywania na przykład cukru i łyżeczek.
Miseczki są wyjmowane, pojemnik może więc posłużyć także do przechowywania biżuterii i innych drobiazgów.

Włoski producent Legnoart już od ponad siedemdziesięciu lat łączy dwa główne zastosowania drewna, tworząc narzędzia i dzieła sztuki w jednym. Wysokiej jakości przyrządy kuchenne o unikalnym stylu projektowane są z myślą o tradycyjnych wartościach dopasowanych do współczesnych upodobań.

Do obróbki drewna wykorzystywane są tylko naturalne procesy, takie jak poddawanie go wysokim temperaturom i pokrywanie substancjami roślinnymi. Drewno jest więc ekologiczne i bezpieczne.

Wszystkie akcesoria są wykańczane ręcznie, aby każdy produkt otrzymał uwagę, na którą zasługuje. Dzięki temu w drewnie dostrzegalne są unikalne szczegóły, sprawiające, że przedmioty od Legnoart zdają się kwitnąć własnym życiem gdy zdobią nasz stół.

wymiary18,5 × 18,5 × 18 cm
głębokość półki2,3 cm
długość miseczki14,5 cm
materiałdrewno zingana
ceramika
opakowanie prezentowebrak
Legnoart - My Coffee - pojemnik na kapsułki do ekspresu - wymiary: 18,5 x 18,5 x 18 cm
Legnoart - My Coffee - pojemnik na kapsułki do ekspresu - wymiary: 18,5 x 18,5 x 18 cm

recenzje

napisz własną recenzję

zobacz równieżMoje Konto
zaloguj mnie
nowe konto|przechowalnia||pomoc