KuchniaJadalnia & BarSalonBiuroŁazienkaOsobisteOgródWyprzedażWielkanocPrezenty
 

Lechuza - Trio Cottage - donica potrójna

Duża potrójna donica z trzema niezależnymi systemami nawadniającymi.

Donice Lechuza to innowacyjne rozwiązanie znacznie ułatwiające pielęgnację roślin. Każda z eleganckich, designerskich doniczek wyposażona jest w system samonawadniający, który eliminuje konieczność podlewania od dwóch do nawet dwunastu tygodni!

Na dnie każdej z donic znajduje się specjalnie skonstruowany zbiornik na wodę, z możliwością uzupełniania przez wlew na górze doniczki. Między zbiornikiem a ziemią układa się warstwę specjalnego substratu mineralnego LECHUZA-PON, dzięki któremu roślina po odpowiednim ukorzenieniu sama pobiera optymalną dla niej ilość wody i substancji mineralnych.

Donica z wzorem plecionki wykonana jest z wytrzymałego polipropylenu odpornego na wszelkie warunki pogodowe – deszcz, śnieg, promieniowanie słoneczne oraz temperaturę do -30°C. Doskonale nadaje się na balkony, zielone dachy i tarasy – jest lekka, więc nie obciąża nadmiernie podłoża. Donice sprawdzą się także jako stylowy dodatek do wnętrz – mieszkań, apartamentów, hoteli czy biur, a wiele kolorów i rozmiarów daje duże możliwości w aranżacji.

Przy zastosowaniach na zewnątrz budynku należy odkręcić śrubę z dna donicy – stworzy to otwór odpływowy, dzięki któremu roślina pozbędzie się nadmiaru wody (np. z intensywnego deszczu) – nie ma ryzyka przegnicia.

Na początku użytkowania donicy należy przez pierwsze kilka-kilkanaście tygodni podlewać roślinę w tradycyjny sposób – pozwoli to na stworzenie ukorzenienia sięgającego do warstwy substratu mineralnego.

Do każdej z donic dołączona jest instrukcja montażu, przesadzania roślin oraz użytkowania.

Do donicy Trio Cottage można dokupić specjalnie przystosowaną kratkę na pnącza, która pozwala na uzyskanie efektownej roślinnej ściany-parawanu.

materiałpolipropylen
Lechuza - Trio Cottage - donica potrójna

recenzje

napisz własną recenzję

zobacz również

inne kategorie, w których znajdziesz ten produkt:Moje Konto
zaloguj mnie
nowe konto|przechowalnia||pomoc