menu
Moje Kontokoszykszukaj
nasze sklepy: Warszawa, Katowice
Kela - Stella Nova - patelnia do naleśników - średnica: 32 cm

Kela - Stella Nova - patelnia do naleśników

średnica: 32 cm

418,34 zł

szybka wysyłka
Kela - Kerros - patelnia do naleśników - średnica: 28 cm

Kela - Kerros - patelnia do naleśników

średnica: 28 cm

230,90 zł

szybka wysyłka
Demeyere - Alu Pro - patelnia do naleśników - średnica: 28 cm

Demeyere - Alu Pro - patelnia do naleśników

średnica: 28 cm

444,11 zł

WMF - patelnia do naleśników z przyborami - średnica: 27 cm

WMF - patelnia do naleśników z przyborami

średnica: 27 cm

258,00 zł

Mastrad - patelnia do naleśników - średnica: 28 cm

Mastrad - patelnia do naleśników

średnica: 28 cm

214,90 zł

Naleśniki to danie niezwykle uniwersalne – mogą być składane, zwijane i przekładane, jedzone na śniadanie i na obiad, zawierać dodatki na słodko i na słono. W dodatku są bardzo proste w przygotowaniu, gdyż wystarczy wymieszać mleko, mąkę, wodę i jajka, a następnie usmażyć ciasto. Do tego sprawdzi się wysokiej jakości patelnia do naleśników, która jeszcze bardziej uprości proces przygotowania naleśników.

Patelnie do naleśników cechują się dużą średnicą i tym, że są niskie, co ułatwia smażenie dużych, płaskich naleśników oraz ich obracanie. Ważną cechą jest równomierne rozprowadzanie ciepła zapewniające równe smażenie, a także nienagrzewająca się rączka, gdyż naleśniki zwykle smaży się w dość wysokiej temperaturze. Warto zwrócić uwagę na to, czy patelnię pokrywa powłoka nieprzywierająca, która pozwoli smażyć naleśniki na małej ilości tłuszczu.

Warto zainwestować w wysokiej jakości patelnię do naleśników, gdyż umożliwi ona przygotowywanie najróżniejszych dań przez lata. Prostota i uniwersalność naleśników sprawiają, że wiele kultur ma ich swoje własne wersje. Patelnia naleśnikowa pozwoli więc przygotować amerykańskie pancakes ociekające syropem klonowym na śniadanie, rosyjskie bliny ze śmietaną i łososiem na obiad, francuskie crêpes z czekoladą i bananami na deser i oczywiście tradycyjne naleśniki z dżemem na kolację. Patelnia do naleśników z płaskim dnem pozwoli także sprawnie usmażyć pulchne omlety czy okrągłe placuszki.


inspiracje i ciekawostki z naszego bloga

bądź na bieżąco

otrzymuj naszą gazetkę z informacjami o nowościach i promocjach

Moje Konto
zaloguj mnie
nowe konto|przechowalnia||pomoc