menu
Moje Kontokoszykszukaj
nasze sklepy: Warszawa, Katowice
Demeyere - John Pawson - rondel skośny z pokrywką - średnica: 20 cm; pojemność: 2,0 l

Demeyere - John Pawson - rondel skośny z pokrywką

średnica: 20 cm; pojemność: 2,0 l

1099,00 zł

Demeyere - John Pawson - rondle skośne

Demeyere - John Pawson - rondle skośne

799,00 – 899,00 zł

2 średnice do wyboru
18 cm
20 cm
pokaż szczegóły

Kolekcja stalowych garnków John Pawson Demeyere została nazwana imieniem i nazwiskiem swojego twórcy – brytyjskiego architekta, ceniącego minimalistyczną estetykę oraz harmonię. Pawson uważa, że funkcjonalność produktu powinna iść w parze z jego atrakcyjną formą, dlatego zaprojektowane przez niego naczynia są nie tylko praktyczne, ale również estetyczne. Zespół specjalistów Demeyere zadbał o to, by materiały, z których wykonano naczynia do gotowania, wyróżniały się doskonałymi parametrami – na miarę kuchni XXI wieku.

Wielowarstwowe dno InductoSeal z miedzianym rdzeniem szybko i równomiernie rozprowadza ciepło. Ostatnia warstwa to stop metali TriplInduc, zapewniający o 30% większą wydajność gotowania na indukcji. Ponadto gwarantuje, że podstawa naczyń pozostanie idealnie płaska i nie zdeformuje się podczas użytkowania.

Naczynia wykonane zostały z siedmiowarstwowego materiału 7-PlyMaterial gwarantującego równomierne rozprowadzanie ciepła na całej powierzchni – również po ściankach. Długo utrzymują temperaturę, sprawiając, że potrawy wolniej stygną.

Wnętrze naczyń wykończone jest powierzchnią Silvinox, która powstała poprzez usunięcie z wierzchniej warstwy stali nierdzewnej żelaza, dzięki czemu jest łatwe do utrzymania w czystości i pozostaje srebrzystobiałe nawet po latach użytkowania.

Szczelne pokrywki dołączone do garnków przyspieszają proces gotowania, pomagając oszczędzić czas i energię.

Garnki John Pawson Demeyere są przystosowane do używania na wszystkich rodzajach kuchenek.


inspiracje i ciekawostki z naszego bloga

bądź na bieżąco

otrzymuj naszą gazetkę z informacjami o nowościach i promocjach

Moje Konto
zaloguj mnie
nowe konto|przechowalnia||pomoc