KuchniaJadalnia & BarSalonBiuroŁazienkaOsobisteOgródWyprzedażWielkanocPrezenty
 

Küchenprofi - blok soli do grillowania

49,90 zł

wysyłka
jeszcze dziś
nr katalogowy
Küchenprofi 1066814010

Blok soli do grillowania i serwowania potraw.

Blok soli to ciekawy sposób na grillowanie mięs, ryb lub warzyw – nadaje on przygotowywanym składnikom unikalnego smaku. Wbrew pozorom nie staną się one bardzo słone – ze względu na dużą gęstość i gładką powierzchnię blok nie uwalnia wiele soli, jest natomiast bogaty w naturalne minerały, które urozmaicają wrażenia smakowe.

Blok jest odporny na temperatury od -20°C do 470°C. Po doprowadzeniu do pewnej temperatury przez jakiś czas ją utrzymuje, dzięki czemu świetnie nadaje się do serwowania potraw, na przykład prosto z grilla aby spowolnić stygnięcie, ale także, po zamrożeniu, do podania lodów o smaku słonego karmelu.

Dzięki właściwości utrzymywania temperatur blok pozwala na kreatywność podczas zabawy grillowej – na przykład położone na rozgrzanym bloku cienkie plastry surowej ryby lub cielęciny zostaną lekko opieczone w soli na oczach naszych gości. Możemy także przygotować wyjątkowy sos wlewając składniki do miski po jego ściance.

Po każdym użyciu blok należy spłukać małą ilością ciepłej wody i od razu osuszyć papierowym ręcznikiem. Zmyje to odrobinę soli z wierzchu i przygotuje blok do kolejnego użycia.

wymiary10 × 20 × 2,5 cm
Küchenprofi - blok soli do grillowania - wymiary: 10 x 20 x 2,5 cm
Küchenprofi - blok soli do grillowania - wymiary: 10 x 20 x 2,5 cm

recenzje

napisz własną recenzję

zobacz również

inne kategorie, w których znajdziesz ten produkt:Moje Konto
zaloguj mnie
nowe konto|przechowalnia||pomoc