menu
Moje Kontokoszykszukaj
nasze sklepy: Warszawa, Katowice
KitchenAid - zestaw przystawek do rozdrabniania - do mikserów ArtisanKitchenAid - zestaw przystawek do rozdrabnianiaKitchenAid - zestaw przystawek do rozdrabnianiaKitchenAid - zestaw przystawek do rozdrabnianiaKitchenAid - zestaw przystawek do rozdrabnianiaKitchenAid - zestaw przystawek do rozdrabnianiaKitchenAid - zestaw przystawek do rozdrabniania
KitchenAid - zestaw przystawek do rozdrabniania - do mikserów Artisan

Zestaw trzech najpopularniejszych przystawek do robota kuchennego Artisan – przecierak do warzyw, maszynka do mielenia mięsa i szatkownica do warzyw.

czytaj dalej

1299,00 zł
poza zestawem
1448,00 zł
wysyłka w najbliższy czwartek
dostawa gratis

Zestaw trzech najpopularniejszych przystawek do robota kuchennego Artisan – przecierak do warzyw, maszynka do mielenia mięsa i szatkownica do warzyw.

Trzy łatwe w montażu przystawki znacznie poszerzają możliwości miksera Artisan.

Za pomocą maszynki do mielenia mięsa można bezproblemowo zmielić każde mięso – zarówno surowe, jak i gotowane, a także ryby i gotowane warzywa. Przystawka maszynki wyposażona w akcesoria do przecierania zmienia się w przecierak do warzyw i owoców – dzięki niemu owoce i warzywa (jak np. pomidory) można szybko przetrzeć w jednolity mus, z oddzielonymi pestkami, skórkami i włóknami.

Trzecią przystawką jest szatkownica z trzema wymiennymi wkładkami, za pomocą której można posiekać owoce i warzywa (a także ser, orzechy i czekoladę) w grube lub drobniejsze wiórki oraz w plasterki.

numer katalogowyKitchenAid 5KSM2FPPC

inspiracje i ciekawostki z naszego bloga

bądź na bieżąco

otrzymuj naszą gazetkę z informacjami o nowościach i promocjach

Moje Konto
zaloguj mnie
nowe konto|przechowalnia||pomoc