menu
Moje Kontokoszykszukaj
nasze sklepy: Warszawa, Katowice
KitchenAid - dzieża do pieczenia chleba - do mikserów ArtisanKitchenAid - dzieża do pieczenia chlebaKitchenAid - dzieża do pieczenia chlebaKitchenAid - dzieża do pieczenia chlebaKitchenAid - dzieża do pieczenia chlebaKitchenAid - dzieża do pieczenia chlebaKitchenAid - dzieża do pieczenia chlebaKitchenAid - dzieża do pieczenia chlebaKitchenAid - dzieża do pieczenia chleba
KitchenAid - dzieża do pieczenia chleba - do mikserów Artisan

Ceramiczna dzieża z pokrywą do mikserów z uchylną głowicą KitchenAid Artisan umożliwiająca pieczenie chleba.

czytaj dalej

799,00 zł
produkt jest już niedostępny

Ceramiczna dzieża z pokrywą do mikserów z uchylną głowicą KitchenAid Artisan umożliwiająca pieczenie chleba.

Dzieża zmniejsza liczbę naczyń potrzebnych podczas pieczenia chleba do jednego. Po napełnieniu jej składnikami należy umieścić ją w mikserze, którzy wymiesza i wyrobi ciasto. Wewnątrz znajdują się oznaczenia ułatwiające obserwację rośnięcia ciasta. Na koniec dzieża posłuży jako naczynie żaroodporne, w którym chleb zostanie upieczony. Ciasto powinno zostać ułożone na pokrywie, a przykrycie go misą zapewni optymalne warunki podczas pieczenia.

Dzieża została wykonana z ceramiki wzmacnianej tytanem. Dzięki temu jest odporna na pękanie i wyszczerbienia, na co producent daje 5 lat gwarancji. Dzieża jest także przystosowana do używania zamrażalniku i kuchence mikrofalowej, co pozwoli na wstępne ochłodzenie lub podgrzanie składników. W piekarniku może być używana w temperaturze do 260°C. Pojemność 4,7 l umożliwi pieczenie bochenków chleba z maksymalnie 525 g mąki, co da bochenki o gramaturze od 455 g do 680 g.

Dzieża jest przystosowana do mycia w zmywarce.

numer katalogowyKitchenAid 5KSM2CB5BGS
wymiary19 × 22,5 × 31 cm
pojemność4,7 l
gwarancja5 lat
materiałceramika

inspiracje i ciekawostki z naszego bloga

bądź na bieżąco

otrzymuj naszą gazetkę z informacjami o nowościach i promocjach

Moje Konto
zaloguj mnie
nowe konto|przechowalnia||pomoc