menu
Moje Kontokoszykszukaj
nasze sklepy: Warszawa, Katowice
film o produkcie
Joseph Joseph - Easy Press - wyciskacz do czosnku - rozkładanyJoseph Joseph - Easy Press - wyciskacz do czosnkuJoseph Joseph - Easy Press - wyciskacz do czosnkuJoseph Joseph - Easy Press - wyciskacz do czosnkuJoseph Joseph - Easy Press - wyciskacz do czosnkuJoseph Joseph - Easy Press - wyciskacz do czosnkuJoseph Joseph - Easy Press - wyciskacz do czosnkuJoseph Joseph - Easy Press - wyciskacz do czosnkuJoseph Joseph - Easy Press - wyciskacz do czosnku
Joseph Joseph - Easy Press - wyciskacz do czosnku - rozkładany

Prosty, a jednocześnie bardzo funkcjonalny wyciskacz to kolejna propozycja marki Joseph Joseph znanej z innowacyjnych rozwiązań.

czytaj dalej

126,65 zł
produkt jest czasowo niedostępny

Rozkładany wyciskacz do czosnku.

Prosty, a jednocześnie bardzo funkcjonalny wyciskacz to kolejna propozycja marki Joseph Joseph znanej z innowacyjnych rozwiązań.

Urządzenie składa się z dwóch części, które z łatwością można rozłożyć do mycia – dzięki temu unikniemy męczenia się z wyciąganiem resztek czosnku jak w przypadku tradycyjnego wyciskacza. Zielona część produktu służy jako narzędzie do wygarniania – zarówno rozgniecionego czosnku, jak i fragmentów do wyrzucenia. Rozgniatanie czosnku z wyciskaczem Easy Press jest proste, szybkie i higieniczne.

Produkt można myć w zmywarce.

numer katalogowyJoseph Joseph 20067
długość19,3 cm
materiałstal nierdzewna
tworzywo sztuczne

inspiracje i ciekawostki z naszego bloga

bądź na bieżąco

otrzymuj naszą gazetkę z informacjami o nowościach i promocjach

Moje Konto
zaloguj mnie
nowe konto|przechowalnia||pomoc