menu
Moje Kontokoszykszukaj
nasze sklepy: Warszawa, Katowice

gwarancja wieczystej ostrości noży Zwilling i MiyabiOd momentu gdy symbol bliźniąt (niem. Zwilling) zarejestrowany został przez Petera Henckelsa jako znak gildii wytwórców noży z miasteczka Solingen, marka Zwilling stała się tożsama z najwyższej jakości nożami kuchennymi. Choć od tamtej pory minęły setki lat, o noże kuchenne Zwilling wciąż dbają doświadczeni rzemieślnicy, aby klingi pozostały nienagannie ostre.

W myśl tej idei noże kuchenne Zwilling i Miyabi objęte są gwarancją wieczystej ostrości. W ramach tej usługi noże mogą być co roku wysyłane na profesjonalne ostrzenie przez cały czas trwania ich gwarancji, która dla większości kolekcji wynosi 30 lat. Raz w roku kalendarzowym ostrzenie i odesłanie jest bezpłatne – użytkownik płaci jedynie za wysyłkę noży do punktu ostrzenia.

Aby skorzystać z usługi:

  1. Wybierz jeden z autoryzowanych serwisów ostrzenia:
    • Centrum Ostrzenia Noży
    • Japońskie Noże
  2. Wypełnij formularz:
  3. Wyślij swoje noże do wybranego punktu.

Po profesjonalnym ostrzeniu noże zostaną do Ciebie odesłane. Teraz wystarczy odpowiednio o nie dbać z wykorzystaniem ostrzałek łatwych do użycia w domowych warunkach, aby ich ostrza spełniały najwyższe wymogi w kuchni przez kolejny rok – aż do następnego profesjonalnego ostrzenia.


bądź na bieżąco

otrzymuj naszą gazetkę z informacjami o nowościach i promocjach

Moje Konto
zaloguj mnie
nowe konto|przechowalnia||pomoc