menu
Moje Kontokoszykszukaj
nasze sklepy: Warszawa, Katowice
Hario - Skerton PRO - młynek do kawy - pojemność: 100 g zmielonej kawy

Hario - Skerton PRO - młynek do kawy

pojemność: 100 g zmielonej kawy

319,00 zł

Hario - Skerton PLUS - młynek do kawy - pojemność: 100 g zmielonej kawy

Hario - Skerton PLUS - młynek do kawy

pojemność: 100 g zmielonej kawy

219,00 zł

Hario to japońska firma specjalizująca się w wytwarzaniu szkła żaroodpornego. Wykorzystuje je między innymi do produkcji akcesoriów do kawy, takich jak młynki do mielenia, zaparzacze i pojemniki do przechowywania. Wysoka jakość oraz ekologiczne procesy produkcji potwierdzone są wieloma certyfikatami – produkty ze szkła Hario są nie tylko bezpieczne dla użytkownika, ale także dla środowiska.

Firma zaczęła swoją historię w 1921 roku jako Hiromu Shibata Works – założona w Tokio fabryka szkła laboratoryjnego. Po wielu latach badań firma stworzyła żaroodporne szkło znane jako HARIO Glass, które doprowadziło do rozrośnięcia się marki. Dziś firma produkuje swoje szkło w mieście Koga w prefekturze Ibaraki, gdzie stoi fabryka pozbawiona kominów – nierozprowadzająca typowych dla tej branży zanieczyszczeń, jakimi są dym i kurz.

Produkty Hario składają się z części produkowanych przez maszyny, które następnie kontrolowane są pod kątem jakości i składane ręcznie. Młynki do kawy, pojemniki i zaparzacze są łatwe w stosowaniu i czyszczeniu. Zapewniają użytkownikom wysoką jakość i zadowolenie, a także spokój ducha dzięki świadomości, że firma dba o produkcję zgodną ze środowiskiem.


inspiracje i ciekawostki z naszego bloga

bądź na bieżąco

otrzymuj naszą gazetkę z informacjami o nowościach i promocjach

Moje Konto
zaloguj mnie
nowe konto|przechowalnia||pomoc